• maşallah takacağım yeni ekşi bebek. tü tü tü maşallah...
    (bkz: sozlukcu cocuklarina isimler)
  • kendisi bugun instagramdaki http://www.instagram.com/gurukafa
    kosesiyle gazetelerde arzı endam eylemis takipcisine takipci katmistir.
    zaten bu kadar lezzetli bukadar elegan tavsiyelerin bulunduğu bir köseninde takipsiz kalmasi beklenemez.

http://s12.postimg.org/d2scaj27h/burakkan.jpg
  • amlarına koyayım çok ayıp etmişler dedirten instagram hesabı.
  • gittiği şehirlerdeki en sıradan mekanları, ve bunların sunduğu boktan yiyecekleri, sunumunu ön plana çıkararak sanki dünyanın en iyi yiyeceği gibi hesabından ittiriyor. bizim hanım bu saçma hesabı takip ede ede, bizi balkanlardaki ne kadar boktan yemekçi varsa hepsine götürdü sağ olsun. balkanlarda kötü yemek bulmak çok zor, ama gurukafa isimli hesap sayesinde başardık. umuyorum hesapları hacklenir.
  • (bkz: gurukaz)
  • kendisi sanıldığı gibi gurme değil, bulduğunu yiyen tayfadandır. şirket sponsorluğu altındaki yaptığı gezilerde bedava yer - içer; ardından fotoğraf paylaşıp sizin de aynısını yapmanızı (tabii parayı basıp) tavsiye eder.

tavsiye ettiği çoğu mekanın gayet sıradan olması bir yana, reklam anlaşması yaptığı 10 kilometreden belli olan vasıfsız restoranları göklere çıkarması da kendisinin ne kadar kurnaz bir tüccar kafasıyla çalıştığının bir göstergesi.

nescafe sponsorluğunda kahve keşfetmeye latin amerika'ya gitti lan bu adam ekürileriyle beraber. nescafe diyorum! hani granül formatında sahte kahve satan marka. kahvenin anavatanında hem de.

çok sağlam paralar dönüyor bu "instagram gurmeleri" işinde ama dur bakalım. neredeyse hepsinin de vergisiz olduğuna eminim bu kazançların.

biz de gece gece lahmacun layklayalım adamın hesabından. vay arkadaş.
  • tanıdığım insanlar hakkında burada yapılan saçma yorumları görünce çok gülüyorum lan. sevimsizsin demiş adam, gayet makara bir herif lan burak abi. otur saatlerce muhabbet et sıkılmazsın, hele ki sen de yeme-içmeye meraklıysan camia dedikodusu yap, yeni trendlerden bahset filan saatlerce konuşursunuz. nereye gitsin lan herif öğrenci evi diye, insanlar izlesin diye makul evleri ziyaret edip takipçilerinin belki bir şeyler öğrenebileceği öğrencilere konuk oluyor.
  • adam hakkindaki tek eleştirin ortalamanin üstü öğrenci evine gitmesi
    ve ekmeğinde olmasi?
    buda onu samimiyetsiz yapar dimi?

ağır bir ergensin herhalde dostum sen,
    adam hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuşsun halada konuşuyorsun.
  • kendisini şahsen tanımam ama uzun zamandır takip eder ve çok severdim. burada da hakkındaki düşüncelerimi yazdığım ponçik bir entry vardı ki başlığındaki en pozitif entry idi. ancak onu düzelterek buna çeviriyorum. çünkü 2 ay kadar önce kendisine çok kırıldım ve takipten çıkardım. o belki hatırlamaz. belki de hatırlar, bilemiyorum. buradan kendisine sesleniyorum; beni hayal kırıklığına uğratmayacaktın sevgili burak. düşündüğüm kadar ponçik değilmişsin. kırdın beni gaddemit. evrene senin için gönderdiğim tüm güzel dileklerimi geri çekip sonsuz tribimle lanetliyorum seni. kısıra alerjin çıksın inşallah. bay.
hesabın var mı? giriş yap