• kızlığım bozulmuş mudur?
    çaresiz \ istanbul

güzin abla ben 19 yaşında bir genç kızım. bundan bir sene önce giydiğim kot pantolon beni çok sıkıyordu. o gece eve yorgun dönmüştüm. o kot pantolonla uyumuş kalmışım sabaha kadar. sabah kalktığımda ise iç çamaşırımda açık renk avuç içi kadar bir kan lekesi gördüm. acaba kızlığım bozulmuş olabilir mi? ben bir genci seviyorum, onunla ciddi bir beraberliğimiz var. bu yüzden çok endişeliyim. acaba doktora mı görünsem? çok korkuyorum, bana yardımcı olun lütfen

cevap:
    kızım, bilmem işin içinde başka bir şey var da bana söylemekten kaçındığın için mi böyle yazdın? yoksa gerçekten sorunun bu mu? ama sanki bana bir şeyler saklıyormuşsun gibi geldi. sanırım kot pantolon ne kadar dar olursa olsun, bekaretini bozacak bir basınç yapmaz. o gün pek hatırlayamadığın ya da önemsemediğin bir şey olmuşsa bilemem. ama aksi halde bu söylediklerinle bekaret bozulmaz. yalnız belki adet gününe yakın günlerde önce hafif bir pembelik gelir, ardından bir iki gün sonra gerçek adet kanaması başlar. bu zaman zaman rastlanabilen bir durumdur. senin de böyle olmuş olabilir. ama gerçekten çekindiğin, bana yazmadığın bir şeyler olduysa; örneğin erkek arkadaşınla elle de olsa bazı aşk oyunlarına giriştinse bekaretin bozulmuş olabilir. bunun için en iyisi bir kadın doğum uzmanına başvur. sana gerçeği söyler. ama dar kot pantolon yüzünden böyle sorunla karşılaşabileceğini hiç sanmıyorum.
  • sevgili güzin abla,

internete girsem bekaretim bozulurmu ?

melda.
  • sevgili güzin abla,ben 24 yasinda körpe bi kizim.dün cok afedersiniz tuvalette farkettim bende iki tane delik var.acaba hangisinden vermem daha akilanedir?
    rumuz:adi bende sakli

güzel yavrucum,sen portlarini acik tut herkes kendi girisini bulur.hadi saglicakla güzel kizim.
    use condom,don't give aids a chance (zor hayat sartlari nedeniyle reklam almaya basladim,anlayis göstericeginizi umut ediyorum)
  • can-ciger güzin abla,
    ben aslen karakter olarak seksi seven bi insanim.lakin bazi cekincelerim var.söz temsil encugumdan vermek istemiyorum cünkü bekaret benim icin hayatta en hakiki mürsit.sevgilim "öyleyse arkadan giriyim" diyo fakat o da acitir diye istemiyorum.hem de büyük günahmis,ben inancli bi insanim ayni zamanda.bi ara oral seks yapmak istedik ama onda da midem tutmuyo.cok caresizim güzin ablam,el aman.
    rumuz:caresiz gül

e yavrucum sen de ne emmeye geliyon ne gömmeye.kasma kendini bu kadar,saliver gitsin.her günü son gününmüscesine yasa.agzina da al icine de.piyasa durgun zaten bu aralar.bol bol prezervatif,dogum kontrol haplari falan alin.beni ekmegimden etmeyin hadi.
    'cause feeling is everything
  • sevgili güzin abla, 16 yaşında bir gencim ve bu yaşıma kadar hiç kız arkadaşım olmadı. şimdiye kadar hangi kıza çıkma teklif ettimse reddedildim!

çok aşırı kız meraklısı değilim ama dışarı çıktığımda bir erkekle bir kızı yan yana görmek beni çıldırtıyor! derslerim çok iyi ama 6-7 zayıfı olanların kız arkadaşlarının olması beni kızdırıyor. tamam belki biraz şişmanım ve boyum normalden biraz daha uzun, çok da yakışıklı değilim.

ama çevremde güzel kızlarla çıkanlar da çok yakışıklı değil. sakın bana, kızlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar, deme. onları güldürmeye de çalışıyorum ama sonuç yine aynı.

rumuz: yalniz

aslan oğlum benim,
    meraklanma sen bu kafayla kız mız bulamazsın. o yüzden kızlarla erkekleri bir arada görmenin seni kızdırmasına bir süre daha tahammül etmek durumundasın. liseyi bitirip askere gidince silah eğitimi alıp, güzel bir bahar günü kalabalık bir caddeye çıkıp beraber gördüğün kızlarla erkekleri vurur rahat edersin.

sabır evladım sabır.
  • (gerçektir)
    rumuz:dertli(daha klişesi var mıydı merak ediyorum)
    sevgili güzin abla,
    ben oldukça dertli, 20 yaşında bir genç kızım. sevdiğim gençle sonunda nişanlandık fakat ben onun hakkında çok büyük ve utanç verici bir gerçeği öğrendim, resmen dünyam yıkıldı. ne yapabileceğimi bilmiyorum, birden soğuduğumu hissettim ondan bunu duyar duymaz, sizden yardım istiyorum. sevgilim benden tamı tamına 6 ay küçükmüş!duyduktan sonra ne yapabileceğimi bilmiyorum ve bu evlilik yürür mü emin olamıyorum.. nolur bana yardım edin çok zor bir durumdayım (!)

(güzin ablanın bu duruma verdiği yanıt bilinmiyor..)
  • - sevgili güzin abla, ben sevici, abim eşcinsel, kücük kiz kardesim de
    ikişeyli (biseksüel). cinselliğimizi yaşayamiyoruz, cünkü toplum
    buna karşı. bize ne tavsiye edersiniz?
    ardahan’dan sevdagül

- siz sapık olamazsiniz yavrum. benim kadiköy’den tanidigim bir psikiyatr var,
    elektroşok terapisi yapiyor. istanbul’a geldiginizde
    muhakkak telefon edin, adresini vereyim.
  • ben 38 yasinda, kimya ögretmeni bir genç bayanim. üç ay kadar önce
    kismetim açildi ve iyi niyetli bir gençle tanistim. geçen hafta da nisanlandik. mutluluktan uçuyordum ki dün laboratuarda korkunç
    bir sey kesfettim.nisanlimin bana aldigi yüzügü denemek için civaya attim ve maalesef yüzdü. halbuki saf altinin özgül agirligi civaninkinden fazla, yüzügün batmasi gerekirdi. demek bana aldigi yüzük saf altin
    degil, öyleyse sevgisi de saf olamaz. simdi ben bu civayi nisanlimin yemegine koyup bu isi bitirmeyi düsünüyorum,
    ne dersiniz?

güzin abla' nin cevabi :

arsimet'in hayatiniza her yönüyle vakif oldugu anlasiliyor. yalniz
    yüzey gerilimini hesaba katmamissiniz, civanin yüzey gerilimi
    suyunkinden çokdaha fazladir, böylece kendinden agir cisimleri de, kaldirabilir, çünkü o cisim batarken ortaya çikartacagi yüzey için
    harcamasi gereken enerji, kendi potansiyel enerjisinden fazla olabilir. ayrica civanin saf olmama ihtimali de var, o yüzden ani kararlar vermeyin derim.

*
  • canim ablacim haluk'la birbirimizi gorur gormez asik olduk..haluk hem yakisikli bir cocuk, hem de kirmizi bemeve'si var.beni ailesiyle tanistirmak icin evine goturdu. fakat evde kimsecikler
    yoktu.simdi gelirler, beklerken birer bardak kola icelim" dedi.haluk kendi kolasini icer icmez uyumaya basladi . o kadar itip kaktim ama uyanmadi.ablacim, sevdigim erkek acaba hasta mi?.evlenmemde bir mani var mi?
    rumuz:bedriye

güzin ablanin cevabi:
    "benim sevgili yavrum anan seni kadir gecesi dogurmus.....
  • sevgili guzin abla
    patlıcan moru gözlüm, al yanaklı eşim beni terketti. ona, "seni bir daha dövmeyeceğim, lütfen artık eve dön. bak yaşar halıya kustu, kusmuk seni bekliyor." kelimelerini dobra dobra içeren bir mektup yazdım. ondan cevap gelmeyecek biliyorum. pis ayaklarım bugün de hep onu aradı, yıkanmak için. onu çok arıyorum guzin abla, bir haftadır akşam rakılarının tadı tuzu yok, ev sensiz çok ıssız. gerçi nasıl, nerede yattığımı, kime nasıl çaktığımı falan hiç hatırlamıyorum ama o dövdüğüm insanın eşim olmadığını bir büyük rakının sonunda dahi hissedebiliyorum. guzin abla ben ona aşığım. eve döndüğü gün, bunu arkadaşlarla kutlayacağım. güzin abla o kanlar içerisinde evden kaçarken nasıl duygulandığımı bilemezsin. elimdeki şişeyi, hırsımdan onun anasının fotoğrafına fırlattım. (zaten eve gelsim bütün duvarları siler). ahh ahhh guzin abla, keşke kapı açılsa gelse, elinde iki paket kısa 2001, ahhh ahhh. guzin abla benim ufak kız zeynep okula gitmeyip dolma sardı, ben de okeye dönerken dikkatleri dağıtmak için habire dolma yiyip, "yiyin yiyin nefis olmuş" dedim. nasıl zeka ama. zeynep'in tezkeresinde okul ve sınıf kısmını boş bıraktım. onu da mı ben dolduracağım? guzin abla bu sabah onu kaçırışım aklıma geldi, efkarlanıp bir cıgara yaktım. on dört yaşlarında taş gibi kızdı. nasıl; ahmet, seyfi, ramo, yusuf gelip onu döve döve taksiye atmıştık? peki, onu piknik tüpüyle dövüşümü sen bilmezsin guzin abla, yeni evliydik, bir boğaz gezisi dönüşüydü. ahmetler kapıda bekliyorlardı, o daha roka bile hazırlamamıştı ve ramo içeriden "roka" diye bağırmıştı. mutfağın kapısını içeriden nasıl kilitlediğimi, ocağın oradan tüpü nasıl kaptığımı falan hiç hatırlamıyorum. o gece ramo'lar gidince sen yaşar'ı doğurdun. huysuz mu huysuz, koca burunlu yaşarımı. bu arada guzin abla son maaşımla yaşar’a don falan aldım. çok mutsuzum guzin abla, artık yuvasına dönmesini istiyorum "
hesabın var mı? giriş yap