• ilginç hadisedir.

instagram linki

ekran görüntüsü

instagram'da ise şu sözlerle paylaşmıştır:

--- spoiler ---

benim adım hadise.
    hayal ettiklerimi gerçekleştirmek, konuşmak istediklerimi konuşmak ve yaşamak istediklerimi yaşamak için korkmuyorum! özgürce şarkı söylüyorum, dans ediyorum!

bugün new york times square’da kendimi gördüğümde bir kez daha emin oldum kadınların sesini daha çok duyacaksınız!

@spotifyturkey @spotify #spotifyequal @pasajmüzik
    -
    my name is hadise.
    ı never want to stop chasing my dreams. ı don’t want to be afraid of speaking my mind, singing my songs and dancing freely like nobody is watching!

seeing myself in new york times square makes me realise women’s voices will be heard more and more.
    --- spoiler ---
  • hayır gülünç olan ne biliyor musunuz? reklam verip sanki bunun kendi başarılarıyla orada ücretsiz yayınlanmış gibi lanse edip bunu kadınların gücüne bağlaması. kadınların böyle şeylere ihtiyacı yok hadisecim.
  • gereksiz bir reklam olmuş. verdiği mesaj da çok anlamsız. o mesajı burda, taksim meydanında vermen gerekiyordu.

neden acaba bu reklamı orda verdin!!
  • çok da önemli bir hadise (!) değildir ama konuyla ilgili demet akalın’ın yorumunu bekliyoruz:)
  • parası olan reklam veriyor....
  • parayı verip reklam alma olayı.
    kendini times meydanında bir billboard'da görmeyi hayal ediyorsundur, bunu gerçekleştirirsin yaparsın şeklini eyvallah ama ne alakası var şimdi bunun kadınlıkla falan? anladık beyonce wannabe'sisin ama bu kadar uzun vadeli taklitçilik de ayıp artık. 'who run the world girls' de ekleseydin foto'nun açıklamasına *
  • paranın yetip karakterin yetmediği anlardan biri.
  • kendisini sevmem ama çok doğru ve vizyonlu hareket.

yurtdışında yetişmiş, iyi derecede ingilizce konuşan bir müzisyen olarak, hedefi afyon'da belediye konseri vermek olsaydı eleştirirdim.
  • nerede insanın kendini övdüğünde ayıp karşılandığı günler ? şimdi zibilyon tane like ile zibilyon tane "evet hadise my girl " yorumları...
hesabın var mı? giriş yap