• karısının başını kapatsın. burada milyon dolarları cukkalamak için süper bir yöntemdi. belki amarikanya ellerinde de işe yarar.
  • türkiye a milli futbol takımında forma giymiş ve sayısızca gol atmış. gol kralı eski galatasaraylı futbolcu. ödüllerini ve şampiyonluklarını sıralasak bitmez.
  • 6alata6arayın fetöcü efsanesidir.
  • "vizyonu olmayan birisi büyük işler başardığında ne olur?" sorusunun cevabı tam olarak kendisidir. bir yerlere gelmek değil, geldiğin yerleri taşıyabilmek önemli. sakaryaspor günlerinde "kazma" diyeni çoktu, sonrasında büyük işler başarsa da belli ki kazmalığı bir yaşam tarzıymış. o açıdan hiç istikrarını bozmadı. şimdi de muhtemelen, "cefayı biz çekiyoruz sefayı siz sürüyorsunuz" diyen fetö tabanına, "ben de kötü durumdayım lan valla bak" algısına yönelik videolar çekip gönderiyor. çocuklarını okuldan falan almak zorunda kalıyormuş onlarla ilgilenmek zormuş, bir de ticaret adına parasını yemişler. ciddi trajedi..

pek istikrarlı bir seyri olmasa da, totalde futbolculuğu türk futbolu için efsanedir. bulaştığı işler yüzünden bugün en azından futbolu için bile güzel laf etmeye çekinir hale geldi insanlar. geldiği noktadan mutluysa, "değdi" diyorsa bravo. isminin marka değeriyle tebrikle, sevgiyle, sempatiyle ve hala iyi işler yaparak kalan ömrünü geçirebilirdi. karanlık işleri bol ağlak bir imamın peşinde geldiği nokta şaşırtıcı. parasını kaybetmesi önemsiz, esas trajedi ismini ve o ismin saygınlığını yitirmiş olması..
  • türk vatandaşlığından çıkarılması gereken fetoculerden sadece bir tanesidir bu vatansız.
  • youtube yayınlarında şu fetö denen örgütün elebaşına küfür et anlayalım senin ne olduğunu, hangi tarafta olduğunu.
  • youtube kanalı üzerinden kendisini aklamaya çalışan fetö'nün top imamı.
    bir zamanlar akp'den istifasının fettullah gülen denen sümüklüye yapılan haksizliklar nedeniyle oldugunu basına verdigi istifa metninde acikca söylerken, şimdi "kendimi cemaat içinde görmüyorum, kimse ile ilgim alakam yok, beni de dolandırdılar, herseyimi kaybettim" diyerek battıkça batan şahıs.
    ecmain hakan'cım. daha çok anıracaksın.
  • twitter üzerinden kendisine methiyeler düzenlerin %95'i galatasaray taraftarı olan eski top tepici.
  • anlattığına bakılırsa; son parası da fetullahçılar tarafından alınıp, sonra salıverilmiş hain.
  • galatasaray dan ihraç edilmesi istenmiş ancak ihraç edilememiştir.
    acaba neden?
hesabın var mı? giriş yap