• az önce platonik aşktan bahsederken muhabbetin sonunda seda akgül'e "pülüto diye bi gezegen vardı dimi?" gibi bir soru soran boş beleş insan.

kültürsüz olduğu kadar zekası da kıt. seda akgül hakan'a her şeyi bilale anlatır gibi anlatıyor, anca o zaman anlıyor. öğrenmiş birkaç tane kelime, sürekli onları kullanıyor. kronolojik gidelim, fitürsuzluk*, adab-ı mahşer ( adab-ı muaşeret demek istiyor) gibi doğrusunu bile bilmediği kelimeler.

sabah haberlerinden içim daralınca -memleketin hali malum- bakayım ne dedikodular var diye açtım şu programı birkaç kere de açmaz olaydım. herif kelimeyi yanlış söyleyince de düzeltemiyorum ya o an, sinir oluyorum. ülkenin durumu bu maalesef, binlerce hakan ural var.
  • arabasına binen turistin parasının üstünü vermeyip birde kadına kızan taksiciye an itibariyle tv8 ekranında yaldır yaldır yaldıran adam gibi adam. yaklaşık 5 dakikadır çok doğru şeyler söylemektedir.
    umarım ülke genelinde tüm taksiciler izliyordur.
  • bu insanımsı yaratığı her gördüğümde midem kalkıyor. seda denilen gereksizle boş beleş muhabbetler yapan zeka yoksunu varlık. azalarak değil hemen bitmeniz dileğiyle.
  • ne derseniz deyin abi,herif süper yakışıklı,bir erkek olarak söylüyorum bunu,türkiye standartlarında ve yaşına kıyasla gayet iyi görünüyor bu bir,ayrıca magazindi,türk dizisiydi hiç işi olmayan biri olarak gel konuşalım programında haftanın beş günü izlemekten büyük keyif duyuyorum,çok mu iyi yorumları var,çok mu beklenmedik şeyler söylüyor,yoo o da değil ama adamın tarzını,üslubunu seviyorum.

hakan ural'la ilgili en faydalı ve doğru yorum da şudur;bu adam arıza mafya rolünü inanılmaz güzel oynuyor,kolpaçino'da rolünün hakkını sonuna kadar vermişti,neden buna benzer rollerde oynatmazlar ki
  • o dudaklarını yalaya yalaya bitiremedi 40 yıldır adam. arkadaş gözünü seveyim vazgeç şu huyundan.
  • gel konuşalım programında an itibarıyla eşine olan itaatkarlığını göstermek için miyavlıyor.hayır,mecaz anlamda söylemiyorum,çok başarılı bir şekilde miyavlıyor.ellerini de pati gibi birleştirmiş vaziyette.miyavlıyor abi...inanamıyorum ya!
  • program boyunca dudaklarını afedersiniz dili vasıtasıyla böyle boydaaan boya yalayıp duran kişi.
    üç saatten fazla program yapıyorsun dilin sürekli dışarıda olmuyor güzel bir görüntü vermiyor. biraz daha dikkat.
  • diliyle dudaklarını yalama,dötünün büyüklüğüne yaptığı göndermeler,rating uğruna devamlı ayağa kalkıp seda'yla tiyatro yapmalar..bunlar hoş değil
  • babam kendisine dikkat etmiş, ne zaman beni görse ilk anda bu dudak yalama olayını yaparak selam veriyor ya da bir şey istiyor, yıkılıyoruz gülmekten.
    gerçekten, gökdelen gibi insanlar da olarak yıkılıyor, yere doğru gebererek eriyoruz ahahhajdjahjh

ayrıca tespitlerine de hayranım, bam bam vuruyor. şöyle baksan hiç beklemezsin. bravo hakan beycim(dudak dilleme)
  • https://www.youtube.com/watch?v=rdddcgudouy

bu kafa yapısıyla yaşlanmaz insan
hesabın var mı? giriş yap