• bu hayatta sadece erkeklerin tadabileceği ve yine erkekler tarafından salgılandığına inandığım değişik bir hormon sayesinde yaşanan coşkudur efendim. gereksiz kibarlık, pozitiflik, insanın karnında kelebekler uçuşması, seviyesiz esprilere karşı abartılı kahkahalar, hadi beyler hadi nidaları falan.. off yazarken bile tüylerim diken diken oldu. en karamsar insanın bile "ehe ehe" diye yaşayacağı coşkudan bahsediyorum ben size. ağır depresyon geçiren insanların kurtuluş reçetesinden bahsediyorum.

biliyorum beyler; şu anda ekran karşısında manidar bir tebessümle okuyorsunuz yazdıklarımı. hepiniz yaşadınız bunları.
  • ilk faulde biten coşku. yavaş beyler şeklinde ortam ciddileşir.
  • maç bitiminde oynayacaginiz topu sikeyim nidalarıyla sona eren organizasyondur.
  • adeta şampiyonlar ligi finaline çıkıyormuşcasına yaşanan coşkudur. kimi elini çime sürerek girer kimi dua ederek kimi de işi abartıp ıstavroz çıkarmaya kadar götürebilir. ayrıca sadece erkeklerin yaşadığı bir coşku olduğuna da katılmıyorum çünkü esbpl maçlarını oynadığımız moda arenada her pazar minyatür kalede bir grup kadın arkadaşlarımız da bu coşkuyu yaşamaktadırlar diye tahmin etmekteyim.
  • öyle bir coşkudur ki hiçbir şey engelleyemez
  • kimse dememiş bari ben diyeyim

(bkz: çoşku ne lan?)
  • attığım hayvani depara ve bomboş olmama rağmen üç kişinin arasına dalan sığır takım arkadaşı yüzünden yerinin "..duğumun ergenleri" hissine bırakan coşkudur aynı zamanda.
  • kulaklarinizda şampiyonlar ligi müziğini duyarak insani iyi hissettiren bir durumdur. ilk golu yemenizle birlikte o kac bin kisinin giydigini bilmediginiz antreman yeleklerini giydikten sonra bir anda ortadan kaybolur.
  • bir aşırılık, bir heyecan.. aminakoyim sanırsın dunyayı kurtarmaya giriyor pezevenkler. alt tarafı meşin yuvarlak kovalayacaksınız ne artistlik yapıyorsunuz. dağılın lan şimdi !
hesabın var mı? giriş yap