• hamas o yaptığının sonunda fare gibi deliklerden çıkıp sürüne sürüne ateşkes için yalvarmaya gitti israil' e. isterseniz o aşamaları geçip direk sürünmeye başlayın.

t: terörist eylem ifadesi.
  • (bkz: islam çok güzel gelsene)

bakin degerli insanlar, gercek muslumanlar budur.

bunlarin eline guc gectiginde, inanmayanlarin emdigi sutu burnundan getirirler.
  • istiklal mahkemelerinde karşılık bulacak pespaye söylem.
  • yahu allah rızası için yapın la, zaten canımız sıkılıyor, zaten bazı şeyler suç olarak nitelendirilmiş (sizin gibilere yapılsa dahi) hazır böyle bir durum varken size şu anda yapılan insan muamelesi legal olarak pas geçilmiş olur. ne olur yapın la valla bak çok canımız sıkılıyor zaten.
  • hamas’ın içindeki mossad ın yetiştirdiği yapıların yaptığı sözde terörist saldırıyı örnek alarak, ismailağanın da mossad ın emri altında olduğu ispatlanmış oldu. tipe bakınca ben ajanım diye bağırıyor. neyse anayasal düzeni bozmaktan yargılanırsa mossad ajanı sevenlerin hapishanede karısı olabilir. yakışır da
  • türkiye' de bir devrim şart evet siz ve sizin gibi din tüccarlarının kökünü kazıyacak bir devrim.
  • terörist ve darbeci.
  • seni şu laflarından ötürü alıp hapse tıkmayan adalet sistemine ne demek lazım bilmiyorum. adam resmen kendi ağzıyla terör/darbe çağrısı yapıyor ve buna rağmen halen dışarıda duruyorsa yazıklar olsun.
  • başlığı okuyunca pkk açıklaması sandım. acilen gözaltına alınması gereken bir provakatör içeren açıklama.
  • hadi yapın da sizlerden de kurtulalım.
    ulan madem hamas'ı filistin'i bu kadar seviyorsunuz, yüreğiniz de var, muhtemelen silahınız da var böyle iddialı açıklamalar yaptığınıza göre, o halde defolun gidin filistin'de savaşın.

safi rüzgar, safi osuruk.

t: osuruk bir açıklama.
hesabın var mı? giriş yap