• bunların mail listesine abone olmayın. son iki saat içinde tam dört mail atmışlar.
  • abi bunların tavsiye ettiği bir pizzacı vardı... gitmez olaydım, gerçekten para için kandırıldığımı görmüş oldum. tavsiyelerine kesinlikle uymayacağımı öğrenmiş oldum.
  • reklam ucretini oderseniz, sahanda yumurtayi bile ilk kez gormus gibi anlatan "gurme".
    bu arada harbiyiyorum arkadasa tavsiyem, burger king diye bir hamburgerci acilmis, mutlaka ugrasin.
  • türkiye’nin en çok çalışan, en çok yazan, örnek alınası bağımsız yemek sitesi. arkasında da hiç bir sermaye ve güç yok. bu sene onuncu yılını devirdi. iyi ve güzel olanı tebrik etmek lazım.

gittiğimiz yerlerde nerede ne yenir konusunda çok istifade ettik. hakkını ödeyemeyiz. google a gir gideceğin şehrin ismini yaz yanına da harbiyiyorum yaz, (sivas harbiyiyorum... gibi) nerede ne yenileceği önüne gelsin.

bu nerede ne yenir arşivlerini sürekli geliştiriyorlar.

youtube kanalları da oldukça aktif; harbiyiyorum youtube
  • instagramda kaya tuzu (cankiri tuzu) ile ilgili yalan yanlis bilgiler vererek, asagida muhalefet yorum yapanlara da ilginc cikislarda bulunarak olayi savusturan birine ait site.

yukarda bir yazarin da dedigi gibi, parasini verin sahanda yumurtayi da ilk kez gormus gibi yapsinlar. burayi instagramdan takip edip nerde yememem gerektigine karar veriyorum.

allah kimseyi sosyal medya sovmenlerinin eline dusurmesin...
  • bu eleman bir defasında edirne’ye gitti yada mekan edirne’de olmayabilir emin değilim ama konu ciğer. neyse bu video çekmiş işte atıyorum ciğerci x şöyle iyi böyle iyi şöyle temiz böyle kaliteli vs vs. sonra ciğerci dayı ciğeri bir sıvının içine attı kızartmak için.

sıvıya onlar yağ diyor sanırım. doğrudur yağ da olabilir ama araçların motoruna eklenen cinsten olabilir. bana zifti andırdı. ben de yorum yazdım. şimdinin moda tabiri ile yorum tuttu. yorum yukarıda yazdığım şeydi bu sıvı motor yağı mı zift mi tarzı. yorumu atıyorum 1000 kişi beğendi. sonuç sayfa beni engellemiş yorumu silmiş gönderiyi kaldırmış sadece sunum anını koymuş.

işte türkiye’de sonradan gurmelik bu. parayı ver gurmelere bok yedir övmezse gel beni silk.
  • burada, ilk sayfadaki yorumları para ile yazdırdığı metin biçimlerinden bariz belli olan, ikinci sayfa itibariyle gerçek yorumların yapıldığı anlaşılan ama yine de emeğine fazlasıyla saygı duyduğum ve miyadını doldurmak üzere olan hizmet platformu.
  • türkiyeden salaş balıkçı öneriyor mekanlar hep izmir istanbul. trabzonda samsunda orduda balıkçı yokmuş gibi. yazık la kimin çocuğuysa. gerçek gurme iyi yemek nerdeyse peşinden gider.
  • pr çalışması kokusu alıyorum.
  • en son berbat bir dönerciyi ısrarla paylaşıp, ukala ukala cevap verip arkasında durmaya çalıştığı için takipten çıktığım hanutçu
    beleş dürüm yiyeceksin diye leş yerleri önerip, bir de inatla savunmaya devam et.
    insanlar aptal değil.
hesabın var mı? giriş yap