• yağ oranının bir miktar yüksek olması sebebiyle içerken biraz mide bulandırsa da gerçekten çok etkili bir üründür. tarafımca test edilip onaylanmıştır.
  • 2300 gr'ını 1200 tl'ye aldığımdan beri geceleri gözüme uyku girmiyor, depresyona girdim, çok pişman oldum. bizim ülkemiz spor yapma ülkesi değil. biz daha çok günde üç tane simit ve bir bardak çayla idare edip dayılar gibi parkta hızlı yürüyüşle parkı tavaf etme sporu yapalım. fitness falan lüks şeyler.
  • yaklaşık 6 ay önce 2300 gramını 350 lira civarında satın aldığım ürün şimdi 580 lira olmuş.

siyasetle uzaktan yakından olmayan bir başlık altına bile bunu yazmak istiyorum. bunlara oy veren sporcu maksimum "aptal, çevik ve ahlaklı" olabilir.

gerçi bunlara oy veren sporcu belli bir süre sonra protein tozu satın alamayacak hale geleceği için maksimum "hem aptal hem hantal ama ahlaklı"olabilir.

(bkz: maksimum)
  • whey proteini : kana en hızlı karışan protein tipidir. yarım saat için de kana karışır ve en yüksek düzey de etki gösterir. fakat etkisi 2 saat için de yok olur.

kuzu eti yada tavuk 4 saatte sindirilir kana karışma süresi daha uzun.

doğrudur yanlıştır bilmem, kendi üzerimde ki protein tozu deneyimi mi paylaştım,

bende ki etkileri;

motivasyon u artırdı, gücü artırdı, kas kütlesinde ve vücut şeklinde belirgin değişim sağlanmasına fayda sağladı, tavuk, yumurta et ile (bulabildiğimiz zamanlar) yakalayamadığım kondisyonu protein tozu takviyesi ile sağladım, gariptir 1-2 ay fellas ve uniq-2 go protein bar kullandım onların da faydasını görmemiştim, bilemiyorum altan, protein tozu içerisindeki içindeki bca mı b6 mı keratin mi ne tetiklediyse artık vücudumda bir çağ kapandı bir çağ açıldı resmen, salon aynasında .ötüne başına bakanlara hödüğe bak derken, salonda duşa giderken dötümüze başımıza bakmaya başladım, vücudumla yıllardır olan küslük ve seviyeli ilişki bir anda aşka dönüştü, herneyse benim için şuan için olmazsa olmaz protein tozu, k et tavuk vs takviye besin modunda.
  • 2300 gramlığının güncel fiyatı 1049 tl’dir.
  • an itibariyle 2300 gramlığı 580 lira olmuştur ve f/p ürünü olma özelliğini kaybetmiştir maalesef.
  • daha önce supplementler.com'un kendi markasını kullandım, o bitince biraz daha paraya kıyıp hardline deneyeyim dedim.

farkı hissediyorsunuz. hardline çok çok daha kaliteli, gerek aroması, gerek tozların tene tene olması, gerek kokusu. supplementler ürününü içerken çok zorlanıyordum, şeker içiyor gibiydim, bu üründe böyle bir durum yaşamadım.

muzlu tercih ettim bu arada, bir sonrakine limon cheescake çok övüyorlar onu alırım muhtemelen
  • cikolata tadi azaltilarak sut aromasi eklenmis. boylece o hafif mide bulandiran sekerli tadi gitmis, daha rahat icilir olmus, rengi de kahverengiden beyaza donmus ve kapta cok daha az tortu birakiyor artik.

bir de kreatin cikarilmis gorunuyor icerikten.

t: fiyati ufak ufak artan protein tozu.
  • çileklisi mide bulandırmıyor bence kişisel bir konu zaten.bana çok şekerli geliyor.etkisi ne derseniz düzenli kullanmadım hiç bilemeyeceğim.verdikleri verilere yakın olduğunu düşünüyorum.ayrı ayrı kreatin,bcaa,whey protein almak çok daha iyi bence.düzenli beslenme programınız ve size uygun antrenman programınız yoksa boşu boşuna para harcamış olursunuz.

edit: bigjoy big whey classic'e geçtim daha çok beğeniyorum.
  • 4 kiloluk kutusu 900 liralardan 1700'lere gelmiştir. takriben 7 ay içerisinde. neredeyse %100 zam. hatta ürünün biraz daha geçmişine giderseniz 500 liralara da satıldığını göreceksiniz. bugüne bakıldığında %300 zam. herkes yapıyor bunlar da yapacak dimi, yapsınlar. ürün de olağanüstü bir içeriğe sahip ya, yapsınlar. dehşetengiz bir içerik, zam hakları. ne denir ki.
hesabın var mı? giriş yap