• az önce haber sitelerine düşen olay. haber, sanki bir cephede savaşanlar gibi.
    ulan savaşta bile düşman tarafından revirler, doktorlar hedef alınmaz lan!

adana çukurova devlet hastanesi acil servis, yaklaşık 50 kişilik bir grubun basması sonucu çalışamaz hale gelmiş, can güvenliği olmayan hekimlerimiz, can güvenliği sağlanana ve yazılı beyanı tebliğ edilinceye kadar hizmetten çekilmiştir.

amaç;
    giderayak, insanları özel sağlık sigortasına teşvik edip, sağlık sistemini tamamen özelleştirmek ve dini tarikatların hastanelerine yönlendirme çabası. sultangazi veya ikitelli gibi 72 milleti barındıran mahallelerdeki özel hastanelerin acil servislerine bakın, değil şiddet tepki bile yok.

kaynak
    görsel

e:imla
  • soran olursa bunlar terörist, bunları türk tabipler birliği kışkırtıyor dersiniz. günümüzde yeni cehalet modası bu.

edit: detaylı açıklamak şart oldu. mesleğimizi iyileştirmek adına sendikalarımız aracılığıyla yaptığımız eylemleri, ttb ile ilişkilendirip karalama çabasında bulunan cahiller için yazıldı bu entry.

edit: bir yazar arkadaş tutanağı entrysinde paylaşmış. ilgili entry #139840093.
  • bu memleket nasil bir hale geldi ya
  • akıl alır gibi değil! her şeyi bir kenara atıp doktorlar cehaletle hastane koridorlarında savaşmak zorunda kalıyor. acilen bir çözüm bulunması gerekiyor. gerçekten endişe verici boyutlara ulaştı olaylar.
  • diyaloğa bakar mısın. memleket resmen gayri nizami harp içinde.
  • su camide cemaati kiskirtan imam vardiya çağırın onu acile hastalara baksin şimdi
  • bu ülkenin efendi insanlarına zorla örgüt kurduracaklar.
    amk punisher tshirtü ile palto içinde pompalı ile mi gezelim.cebimizde sustalı mı taşıyalım.

bu kadar o. çocuğunun bu ülkede derebeyi gibi gezmesine kim dur diyecek.
  • haberlerde hekime şiddet diye gösterip insanların beynine hekimlere şiddet uygulayabileceğini kazırsanız ve üstüne suçlulara ceza verilmediğini gösterirseniz elbette psikopatlar iyice şımarır. aynı şeyi kadın cinayetleri içinde yaptınız ve 47'den 470'lere çıktı kadın cinayeti sayısı, medya ve adalet sistemi el birliğiyle hep birlikte...
  • anlaşıldı. hekimlere süresiz iş biraktirip yaratılan mağduriyetten oy devsirilecek. bu doktor şiddeti meselesinin sezen aksu linci tadında bir kampanyaya neden evrildigi belli oldu. kaç ay yetecek malzeme.
  • üzücü olan şu ki, artık şaşırmıyorum, şaşırmıyoruz!

çocukluğum, sınır komşularının iç karışıklıklarını seyretmekle geçti. o yobazlıkları, vahşeti seyrettikçe, bizi hep başka bir noktada görürdüm.

ben büyüdüm, hatta bayağı büyüdüm. ülkem ise benjamin button'ın hastalığı gibi, her geçen gün daha da geriye sarıyor.

ben büyürken, (yaşça) küçülen ülkemde ise, ruh bedene sığmıyor!
hesabın var mı? giriş yap