• milleti kandırarak popüler olan şarkı. "olum kızın sevgilisi intihar etmiş, ruhu dolaşıyormuş ortalarda; ona yazmış bu şarkıyı" diyerek iyi reklam yapmışlardı 2005'te. bizim millettin çoğu yemişti. ajitasyon kanımıza işlemiş amına koyim.
  • 2 gündür dinlediğim, iyice mala bağlatan şarkıdır. melankolik dinlemiyorum hiç. bu nedir böyle? ne anılar canlandı, ne hayaller çıktı ortaya.

90'lar vardı ne güzel. ne ara 2000'ler programı yaptınız anasını satayım. birazdan ölürüm hasretinle adlı parçayı açıp içimi kana bulayacağım. hadi hayırlısı. en son çek git bebeğim isimli giderli şarkıyla günümü tamamlayacağım.
  • lise yıllarımda ' ulan biriniz daha söylerse camdan dışarı atarım ' diye cinnet geçirtmişliği vardır bu şarkının.

(bkz: hayaletinin de, sevgilinin de ....)
  • koskoca lise dönemi bu şarkı hakkındaki hikayelerle geçmiştir. çocukluk dönemini de atilla taş yedi. ben de diyordum allah neden belamı verdi diye.
  • sevgilisi kanser olan kızın söylediği şarkı. sevgilisi intihar edenin de olabilir. belki de kız intihar etmiştir bu şarkıyı söyleyip. öyle bişeydi amk hatırlamıyorum. bu şarkıyı söylerken intihar mı etmişlerdi öyle bişeydi galiba. aptal aptal bir sürü hikaye işte amk.
  • (bkz: efendim)
  • başlığını gördüğüm anda kırışıklıklarımı belirginleştiren şarkı. ne demek lan 9 sene? ağzınızı toplayın arkadaşlar. bildiğin yaşlıyım yani. yok artık.
  • teneffüslerde herkes birbirine dinletirdi bu şarkıyı.ne duygulanırdık be.şarkının hikayesi ise tam bir şehir efsanesiydi.
  • '' internetten patlama'' dönemini başlatan şarkılardandır. belki en azından türkiye için ilk şarkıdır. veya hacettepeliler de olabilir ama o furyanın başlarıydı sanırım hayalet sevgilim. fakat ben bu şarkıyı doğru düzgün anlayamadım bir türlü.

hayalet sevgilim mi ? hayal et sevgilim mi ?
  • oha 9 yıl mı olmuş dedirten şarkı. ne beklerdik televizyonda bu çalsın diye.
hesabın var mı? giriş yap