• (bkz: tansu çiller)
  • trajikomik olanları var.

(bkz: lara gofret)
  • kadın şurada 50-60 yıldır çalışma hayatında, yani evden daha yeni çıktı. batıda da böyle. merak etmeyin, yakında komedyen de çıkar, profesyonel futbolcu da çıkar.
  • doğru zamanda doğru yerde doğsaydı hatırı sayılır komedyenlerden olabilirdi babamın teyzesi. babamın teyzesi diyorum yaşı gelmiş 70' e en az ( tam yaşını bilemiyorum).

son macerasını anlatıyorum. teyzemizin kocası ölüm korkusu nedeniyle sürekli panik atak yaşıyor son 1 aydır. adamcağız uyku uyumuyor, yemeden içmeden kesildi, çok sık atak geçiriyor. garibim sabaha doğru biraz uyumuş. o arada bizim teyze adamın çenesini sarmış, ayak baş parmaklarını birleştirerek bağlamış, kollarını da göğsünde kavuşturup bağlamış bi güzel. adam uyanıp da ayaklarına baktığında gerçekten ölüyormuş nerdeyse. çığlıklarına yetişmişler. şimdi teyzenin kocanın odasına girmesi yasak.

bu anlattıklarım tamamen gerçektir hayal mahsulü değildir.
  • bize hala komedyen ile komik karakter oynayan aktör arasındaki farkı bilmeyenleri göstermiş gerçek.
    hala demet akbağ, binnur kaya komedyen sanan var. allahım akıl fikir ver yarabbim.
  • bu başlığı açmak yerine, makul bir kişi 2 şey yapabilirdi:
    1) kadın komedyenler başlığına gidip, "bence yoklar" açıklamasında bulunmak. (ki gerçek bir gerzeklik örneği olmasına karşın, bu başlığı açmak kadar gerzekçe de olmazdı doğrusu)
    2) google'a ingilizce "kadın komedyen" yazmak.

ama kişi makul olmayınca, güzide sözlüğümüze açılan başlıklar da "havaya sıkıyorum sorun olmaz di mi?" tarzını muhafaza ediyor.

sorun olmaz kardeş, sen havaya sık. bu arada modern amerikan stand up'ının kurucularından biri, moms mabley adında bir kadındır ve kendisi 1894 doğumludur. yani senin dedenin babası henüz portakalda vitaminken, dünyada komedyen kadın vardı.

hayat ne tuhaf di mi? karşı cinsler falan...
  • erkeklerden daha çok iş yaptıklarından vakit kalmamasından olabilir mesela.
hesabın var mı? giriş yap