• chris martin ne söylese dinlenirdi zaten de gayet eğlenceli, mod yükseltici tatlı bir şarkı olmuş.
    tanım olarak : (bkz: gaza getiren şarkılar)
  • coldplay'den babam çıksa yerim diyen birisi olarak ben beğendim.

(bkz: dinlenir ki bu)

edit: yalnız klipte biraz ucuza kaçmışsınız hacılar, gözümüzden kaçtı sanmayın :)
  • kadim coldplay dinleyicileri tarafından yine reddedilecek yeni şarkı.

olmuyor, olmamış, chris martin'in sesini artık bu kadar hızlı şarkılarda duymaktan iyice yoruldum. tekrardan bir yellow yapsınlar beklentisi zaten kalmadı ama gitgide japon pop grupları gibi şarkılar yapmaya başladılar.

mesela higher power bir konser ortamında dinleyiciden nasıl karşılık alır, fix you nasıl karşılık alır? bu sorunun cevabını biliyoruz. the scientist bir daha gelmez belki ama bari rotayı saptırmasalar. clocks da olur, paradise bile çok güzel, olmadı hadi olmadı charlie brown bile iyi ama bu son çıkanlar gerçekten kapat onu çabuk kapat dedirten yerli güncel cıvık pop şarkıları tadında. üzgünüm coldplay, violet hill noktasında bıraktığın dinleyicilerinden fersah fersah uzaktasın. ahanda violet hill.
  • pek güzel bir grup coldplay'in 7 mayıs 2021 tarihinde gelecek yeni single'ı.
  • viva la vida'yi, violet hill'i, the scientist'i yapan adamlar nasıl olmuş da böyle bir şarkı yapmış aklım almadı.

chris, sana bu şarkıları silah zoruyla yaptırıyorlarsa help ile bir akrostiş yaz. kurtaracağız seni.
  • bildiğin fifa menü şarkısı olmuş bu chris abi ne diyeyim ben sana. o güzel sesini daha etkili kullanabilirsin be.
  • tabii ki akustik versiyonu orijinalinden daha guzeldir.
  • ilk dinleyişte olmamış bu yakışmadı be

ikinci dinleyişte hımmm fena değil aslında

üçüncü ve sonraki dinleyişlerde loop:

and you're really someone ı wanna know oh oh oh oh

bir şekilde kendini sevdiren coldplay parçası.
  • parça kesinlikle kötü bir parçadır. coldplay kalitesinden kilometrelerce uzaktadır. hayatımın geçirdiği şu zor dönemde en sevdiğim ve genel olarak ruh halimi en iyi yansıtan coldplay'den çok çok daha iyisini beklerdim. hayal kırıklığı olmuştur. a head full of dreams albümü bile genel itibariyle bu şarkının kalitesinin ötesindedir, şarkı maalesef ki rezalettir.
    dolayısıyla bana a rush of blood to the head dinleyip hayatımdaki problemlere dertlenip düşünmek düşmektedir.
hesabın var mı? giriş yap