şükela:  tümü | bugün
  • g-eazy’nin 15 aralık 2017’de çıkacak olan the beautiful and damned albümüne ait olan sevgilisi halsey ile birlikte seslendirdiği ve 1 aralık 2017’de* tekli olarak piyasaya sürülen şarkı. albümde öncesindeki en iyi tekli olduğu kesin. belki de albümün en iyi şarkısı olacak. ama listeleri alt üst etmesi için sanki bir şeyler eksik.
  • bana kalirsa baya baya iyi ve bir o kadar da samimi bir sarkidir. umarim ayrilmazlar diyorum da niyeyse boyle abartili duygularin oldugu sarkilarin sonu genelde ikilinin bir sure sonra ayrilmasiyla bitiyor.
  • halsey olacak overrated şırfıntıyı hiç sevmediğim için dilenemeyeceğim şarkı. ama güzel olmuş g-eazy reyis kalitesini ortaya koymuş tabii. ben kendisini bebe rexha'yla yakıştırdığım için g-eazy'nin denyoluğuna bir şey demek istemiyorum. halsey çingene bebe desen paçoz ama bebe taş gibi kız. 5 yıl sonra ''ben ne salaklık etmişim olum'' der dövünürsün ci karşim ben diyim sddjkfjghfk.

bu şarkıda bebe olacaktı bonnie and clyde pt. 3 olmuş derdim. şimdilik bu ünvanı mgk ft. camila cabello - bad things koruyor.
  • iki guilty pleasure’ımın yaptığı (bkz: g-eazy)(bkz: halsey) harika şarkı. g-eazy lana del rey birlikteliği devam etseydi keşke o zaman bundan daha efsane bir şey çıkabilirdi ama sağlık olsun.

klibi de çok güzel bu arada her gün izliyorum :(.
  • klibini 15- 20 dk önce keşfettiğim şarkı. aslında şarkının hiçbir özelliği yok ama klip öyle içten olmuş ki, insanın dinledikçe dinleyesi geliyor.