• şirketinde olmayan ik'nın kapısını çalsınmış. lafa gelince herkes üretim yapmalıyız vs. ama icraate gelince ülkenin beyaz yakası işe gitmekten nasıl kaytarırız derdinde.

muhtemelen birazdan mesaj kutum çalışma şartları, yok kapitalizm, köle değiliz diye dolar ama ülkecek anca konuşuyoruz. acı gerçek bu; tembel bir milletiz.
  • içinde bulunan çoğu şirketin çalışan motivasyonu, verimlilik amacıyla değil ofis alanından tasarruf yapmak amacıyla çalışanlarını home office yapmaya zorladıkları listedir. örneğin bu şirketlerde kalıcı bir masanız yoktur, masalar ortak çalışma alanı gibi kullanılır.
  • arkadaşımın eşi arçelikte müşteri temsilcisi, home office olarak çalışıyor.
  • (bkz: valeo)
  • allianz türkiye
    siemens türkiye
  • (bkz: bsh) ayda 4 defa.
  • (bkz: pfizer)
  • deloitte
    haftada iki gün: cumartesi-pazar
    hatta dileyen haftaiçi akşamları da evden çalışabiliyor.
  • evden çalışmanın hiçbir zaman aynı verimi sağlayabileceğini düşünmüyorum. ben kendi işimi yapıyorum karışanım edenim yok. duruşma vs. olmadıkça evden çıkmama da gerek yok ama her sabah 8 de ofisteyim mesela. evde oturayım da dilekçelerimi yazayım desem kalkış saatim en erken 10.00.kahvaltı duş vs. kahvaltı yaparken izlediğim diziden bir bölüm daha bir bölüm daha derken saat 14.00. ondan sonra yok şu beni aramıştı ona döneyim , şuna bir şey soracaktım onu arayayım vs. derken saat 16.00. sonra zaten telefonlar çalar akşam napıyoruz kankiiiii diye.
  • mono bilisim link
hesabın var mı? giriş yap