• var var, açılıyoz.
  • gerçi olsada bizdeki mallıkla onuda kaçırırız.. direkt söylemese de kadın, bayan belli eder, bakışlarla falan. ee salak değilsen git konuş seviyorsan.. peygamberimiz hz.muhammed seven sevdiğine sevdiğini söylesin demiş tabi karşılığı varsa değil mi ama?

birde kadının, bayanın peşinde çok erkek sapık olunca, götü kalkıyor ve senin kıymetini bilmiyor. böyle vakalarda var yani. sonra salak biriyle evlenir kendine açılan. çirkin sözlükdaşlar alınmasın ki herkesin bir güzelliği vardır, tipsiz fırtlamalar ne kaybederim diyip daha aktifler teklifde.. neden güzel kızın yanında çirkin fırlama vara cevap olabilir.. dediğim gibi herkes de bir güzellik vardır kimi daha güzeldir..
  • var. kendimden biliyorum üniversitede kızlar teklif ediyor
  • turk adet geleneklerinde yoktur boyle bisey. avrupada olabilir
  • arada istisnalar çıkıyor.
  • var var epey var.

birbirimizi tanıyalım demiyor. güzel bir birliktelik yaşarız demiyor.

naber diyor.
    nasılsın diyor.
    günün nasıl geçti diyor.

uzat bu listeyi. gördüğünüz gibi her şeyi diyor.

bir tek senden hoşlanıyorum demiyor.
  • hoşlanmanın çok büyütülecek birşey olmadığını bilen az cok kendine güveni olan her kız yapıyordur bunu. yapıyordur yapmasına da siz ibişler batırıyorsunuz olayi.

erkek milletinin "ooo kardo hoşlanıyor benden" yüceltmesini oldum olası saçma buluyorum. sırf bu gereksiz anlamlandırmanız yuzunden "ilk o yazsın" kızlarını türetiyorsunuz. abicim hoşlanti bu. bugün hoşlanır yarın gecer. sağlam temel'leri olan bir duygu degil. ne bu abartmalar, "ehem ehem valla bana cok söylenen oldu " tavırlari.

sonra gelip ağlıyorsunuz. türk kızları kezban rererö diye. kendiniz elinizle yapıyorsunuz iste. kasmayın. hoşlanti bu. bugün sana yarın berkecana, ertesi gun lv çanta replicasina. bu kadar göklere çıkarmayın en doğal duygulardan birini.
  • halk dilinde " yafta" dedigimiz tabir ile cok icli disli oldugumuzdandir' ki urettigimiz terimlerden biri olan " kasar" yakistirmasini yememek icin geride duran " kezban" diye tabir ettigimiz kizcagizdir.

gelin bana acilin sorun yok isterseniz eve striptiz diregide kurarim beraber kayariz.
  • gördüğüm kadarıyla kızlarda "sakın teklif etmeyin, egosunu şişirirsiniz cevap alamazsınız, kaçan kovalanır." düşüncesi mevcut.

böyle birşey yok arkadaşlar. beğendiğim; akıllı, güzel, kültürlü bir kız teklif ederse kabul ederim. beğenmediğim birini de haliyle kabul edemem, kusura bakmayın. sizin her hoşlandığınız sizi beğenecek diye birşey yok, bu gerçeği bir kabullenin öncelikle.

tanım: yanlış önerme.
  • sen açılırsın. adam egosunu şişirir. gider uzun zamandır uzaktan izlediği başka kıza açılır. sana da sümük muamelesi yapar.
hesabın var mı? giriş yap