• ilk bölümünde wendie malik'in şu repliği yarmakta;

--- spoiler ---

i'm too young to die, although it is nice to still be too young for something

--- spoiler ---
  • 3 adet orta yaş üstü abla'nın, los angeles'dan paris'e gitmek için yola çıkıp, zorunlu olarak, bir süre cleveland'da konaklamak zorunda kalması, buradaki erkeklerin kendilerini çekici bulması üzerine cleveland'da yaşamaya karar vermeleri üzerine kurulu bir komedi dizisi.

herhangi vasatın üzerinde bir sit com'da azami 1 bölümü işgal edebilecek böyle bir mevzudan, sezon sezon komedi dizisi çekmeye çalışan yapımcıları çok takdir ettim doğrusu.

ayrıca şöyle zeka ve incelik dolu diyaloglar vardır ki, insanı yarım yarım yarar :

- erkek arkadaşım beni 35 yaşında sanıyor.

- neden? erkek arkadaşın zeka özürlü mü?

( hahahahahaha )

televizyonu açtığımda karşımda görmek istemediğim salak saçma bir dizidir.
  • the golden girls v2. ama allah için güzel dizi. son dönemde dikkatimi en çok çeken sit-com bu .
  • bu dizi de neymiş diye baktığım, dört orta yaş üstü kadın hikayelerine doyan bir bünye olarak düşük tuttuğum beklentilerimi fazlasıyla aşan, oldukça eğlenceli, eğlencelik dizi. betty white yardırıyor, jane leeves'in eşi bulunmaz ingiliz aksanı da öyle.
  • her zaman hastası olduğum dünya güzeli 'nina van horn' wendy malick, frasier'ın dünya tatlısı daphnesi jane leeves ve eddie van halen'ın evladının anası valerie bertinelli'yle ultimate milf kadrosuna sahip dizidir. ki bu üçlü her zaman çok tutulmuş sitcomların yan oyuncuları olmuşlardır ama performanslarıyla bulundukları dizileri sürükleyenlerdir, bu sebeple bu zamanda da olsa kendi dizilerine sahip olabilmeleri beni son derece mutlu ediyor. her kadının orta yaşlılığı bu üçlü gibi olsa dünya mükemmel bir yer olurdu. jane ve wendy aynı zamanda çok hatırlanan seinfeld guestlerindendir.
  • üçüncü sezon onayını almış. yeni sezon 22 bölüm olacak ve bu yaz başlayacak.
  • marisa tomei oynasa süper olurdu gibi gelen dizi.
  • müziği buram buram how i met your mother kokmaktadır.
    bu bile dizinin harika olmasına engel değildir

ekleme: aynı zamanda hayatımda duyduğum en yaratıcı espriye sahiptir.
    -----------spoiler------------------
    birbirine yapışık siyam ikizlerinden sağdaki 'ingiltereyi seviyorum, çünkü orda araba kullanabiliyorum' diyerek kahkahalara boğmamıştır ama takdir toplamıştır
  • bağlanılacak bir dizi değil ama sıkılmadan izletecek kadar eğlenceli.
hesabın var mı? giriş yap