• bayıldım.

cok keyif aliyorum bu tür, algilari bozan, guzellik/yakisiklilik konsepti üzerine temellenmemis iliski biçimlerinden.

helal size.
  • demek herkes sevdiğini güzelliğe göre seçiyor, yaşlanınca da boşuyor. sözlük bize bunu söylüyor. biri de çıkıp kesin aldatmıştır diyor. allahım yarabbim kimlerle yaşıyoruz sen bize sabır ver.
  • şanslı kadındır. fakat bu hugh jackman'ın şanssız olduğu anlamına gelmez.

hugh jackman birkaç sene önce bir röportajında, "karım benim tipimi beğenmiyor" demişti hatta. ve ciddiydi bunu söylerken öyle geyik değilmiş yani. fakat o karısının inanılmaz zeki ve güçlü bir kadın olduğunu söylüyor sürekli. üstelik çocukken annesinin, babasını ve kardeşleriyle kendisini terkedip gitmesi baya etkilemiş bunu. asla yapılmaması gerekenler listesinin başındaymış yani bu durum, yaşamış adam bunu. tabii "bu ne amk annesi gibi" diyenlere anlatamazsın bunu.

üstelik tatil fotoğraflarında nasıl güzel, nasıl mutlu görünüyorlar lan bakarken ben de mutlu oldum.
  • cirkin diyenlere elleriyle basarilar dilerim. bu ayilikla ve dusuk dunya gorusu ile hayatta kalmaniz mucize.
  • hugh jackman ın twitter'daki paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere eşini aşkla sever. burada saçma sapan laflar söyleyenlerin aksine aşk sadece birilerini becerme üzerine kurulu değildir.
  • hugh jackman kişisine hayran olup faceden takibe almaya başlama sebebim olmuştu bu abla zamanında (mayolu değildi benim gördüğüm fotoları).
    çok mutlulardı, çok tatlılardı. aktörleri genelde takip etmem, ya sayfaları yöneten başkaları olur, ya da boy boy etkinlik/karizma fotoları olur. adamın karısı buysa boş değildir diyip takibe aldım. adamın her paylaşımı mütevazi, her paylaşımı insanın içini ısıtıyor. böyle saf masum çocuk gibi dolanıyor ortalıkta. sürekli çalışıyor, sürekli projeden projeye koşuyor. "kaptan kanca oldum karım keltoş halimi beğendi neyse ki" diyor filan.
    bence başarılı adamın arkasındaki kadın bu kadın. ömür boyu mutluluklar dilerim her ikisine de.
  • dun evlenmemislerdir, 1996'da evlendiklerinde jackman 28, fuerness 41 yasindaymis. herkesin gorusu farklidir ama sanki zaman birinin lehine digerinin aleyhine islemis gibi.

(bkz: yaşça büyük kadınla ilişki yaşamak)
  • burada ilginc olan, herkesin iliski uzmani kesilmis olmasi. ortada 20 yil sürmüs bir iliski varken mesela, burada tahminen 20 küsür yasinda birilerinin "böyle iliski olmaz! gercek bir iliski söyle olmaliydi!" diye ahkam kesmesi gercekten ilginc. iyi de sana ne arkadasim?

olan sey su: bu arkadaslarin kafalarinda kurdugu bir dünya, ve hic bir zaman ulasamayacaklari bir takim hayalleri var. zengin, fit ve ayni zamanda asiri cool bir adam olup her gün ayri bir mankenle yatmanin hayalini kuruyor mesela. veya süper bir karisi olsun, bakanlar ic gecirsin istiyor. daha sonra bu hic ulasamayacagi hayallere zaten ulasmis olup, pek de kendisinin düsündügü gibi yasamayan insanlar görünce saldirganlasiyor. göründügü gibi olmamali, mutlaka ters giden bir seyler vardir.

neyse, gecmis bikac sevgilinizden edindiginiz engin birikiminizi paylasmaya devam edin. ideal bir iliskinin nasil olmasi gerektigini anlatin, aydinlanalim hepimiz. hep beraber bir standart olusturur, hugh jackman'a göndeririz belki.
hesabın var mı? giriş yap