• köpek ismini hakaret sayan zihniyet. ben gs liyim köpeğime hagi ismi verdim.
  • haber niteliği taşımamaktadır.

eğer ki köpek kardeşimiz hülya'nın adını çarşı koysaydı bak o haber olurdu işte.
  • benim bu durumdan çıkardığım sonuç hem köpeğini hem de çarşı'yı çok sevdiği olmuştur. köpek bu ya, sevmese neden koysun.
  • hülya hanım bana kelp demiş,
    iltifatı bu sözde zahirdir.
    mezhebim çarşıdır benim zira
    itikadımca kelp hülyadır.
  • guzel hareket. kopek guzel hayvan, carsi guzel insanlar, sorun nedir anlayamadim, ota boka ayarlanmayin amk.

edi: atarlanmayin iste.
  • güzel harekettir. ayrıca istediği ismi koyar size ne amk.
  • köpek dendiğinde aklıma gelenler, gözümde canlananlar o kadar değerli o kadar güzel şeyler ki, değil hülya isterse rte yapsın bu hareketi yine de tepki göstermeyeceğim durum olacaktır.
  • hülya'nın yaptığı göndermeyi çok anormal bulmadım zira; milyon dolarları da kazansa, cipten inmese de, tenis de, golf de, kriket de oynasa hiç bir zaman içinden söküp atamayacağı anlaşılan varoş zihniyetinin tüm sığlığını ortaya koyuyor. destek beklediği hedef kitle de aşağı yukarı aynı olunca ticari bir risk yok, hatta akıllıca (veya kurnazca) bir yatırım bile sayılabilir.

köpek; sevimliliği, cana yakınlığı, dostluk kurabilme yetisinin yanı sıra sahibine aşırı sadakatinden hareketle; birilerinin
    çıkarlarına kendisinin sahibiymişçesine sorgusuz sualsiz hizmet edenlere yapılan yapılan yakıştırmanın konusudur.bu yönüyle bakarsak "çarşı" pek sönük, pek anlam fukarası kalmış. halbuk medyaya veya twitter'a baksa ortalık cuk diye oturacak isim alternatifleriyle kaynıyor.
  • kesin köpeği tiksinç bulan, bi şeyleri aşağılamak üzere isim koymak için besleyen birisi bu avşar. yani kadındaki hırsa bak ki, çarşıcılara kıllık olsun diye it almış evine.
    (bkz: yapmayın arkadaşlar)
hesabın var mı? giriş yap