şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kadıköy'de de bir yenisi ve de istanbul anadolu yakasında bir ilki olarak açılmış ucuz konaklama mekanı..

  (bkz: hush hostel & cafe)

  http://www.hushhostelistanbul.com/
 • kadıköyde süreyya'nın karşı sokağında anadolu yakasının ilk hosteli. uygun fiyatları ve nefis serin ortamı ile sadece bira içmeye bile gidilesi.
  http://www.hushhostelistanbul.com/
 • kadıköy'de bulunabilecek en uygun fiyatlı, temiz, sevimli hostel. en alt katında sergiler oluyor. fakat en büyük artısı, yaz bahçesi ve sınırsız wii.
 • istanbul 2010 avrupa kültür başkenti ajansı'nın da desteğiyle 4-11 eylül 2010 tarihleri arasında janglejam diye bir sanat üretim projesi gerçekleştiriyorlar. işletmecilikte çığır açtılar. beğenerek izliyoruz.

  ayrıntılar için, http://www.janglejam.com/
 • yeldeğirmeni'ni turistik semte çeviren hostel.
 • yeni şubesi hush moda olan hostel. bir de bu şube daha merkezi konumda ve kreatif dizayn edilmiş. kahvaltıları açık büfe ve çok lezzetli. terasında haftasonları partiler düzenliyorlar. çalışanlar dost canlısı ve ambiyans harika. kadıköy'ün en güzel sokaklarından olan güneşlibahçe sokakta. şiddetle tavsiye edilir. incelemek için: https://www.facebook.com/hushhostelmoda
 • hush hostel moda isimli, aslında pek de moda'da sayılmayan ancak konum itibariyle hakikaten mükemmel olan şubesinde çokça zaman geçirdiğim başarılı ve kaliteli hostel. yalnız gürültüsü çok olur, darbuka sesleri özellikle yazın, uyumanıza büyük bir engeldir. onun dışında herhangi bir kusurdan bahsetmek mümkün değildir. yönetici kadrosu genç ve oldukça tatlı kişilerdir. mantıklı olanın da bu olduğu üzere, yabancı turistlere yönelik stratejileri bir hayli fazladır. etkinliği bol bir mekandır. ben her daim çift kişilik odalarında kaldım, bir defası ortak banyo olmak üzere ve diyebilirim ki olması gerektiği kadar temiz bir yerdir ve iyi bir yatırımla meydana geldiği ilk bakışta anlayabileceğiniz bir gerçektir. ortak banyosunun turistler tarafından, daha doğrusu turist çiftler tarafından sıkça kullanıldığına şahit olmuşumdur.* zaten sevişme sesleri de pek eksik olmaz geceleri. ama kimse kimseyi rahatsız etmez, rahat bir yerdir. check-in ve check-out saatleri de esnektir, odayı geç terk etseniz de ses etmezler. güzel yerdir hush, biraz pahalıdır ama buna değer ve tavsiye edilir.
 • istanbul'daki açık ara en güzel, en temiz, en samimi hostel.
  kadiköy'ün sokaklarında saklı olan nimet.
  kendine has ruhu olan güzel yerlerden.

  (moda şubesi için aynı şeyleri malesef söyleyemiyorum...)
 • kadıköy'ün en güzel mekanlarından biridir kanımca. resepsiyon kibar ve anlayışlı. kadıköy'de (yeldeğirmeni) kalmak isterseniz hiç düşünmeden gidebilirsiniz. fiyatlar uygun kahvaltısı güzel. kahvesi de öyle. ayrıca mutfağı kullanabilirsiniz rahatlıkla.

  bahçede iki sevimli köpekleri var. dediğim gibi sıcak ve anlayışlı bir yer. gençler işletiyor. kafa dengi bir yer.

  şimdilerde önünde sanırım adı poyraz karayel diye bir dizi çekiliyor.