• kadin ne kadar kivrimli ise o kadar ideal iken erkegin vucudu yapisal olarak daha koselidir. kivrimlar bulunmaz, bulunursa got ve gobege delalet eder. buradan hareketle, en koseli erkek en ideali ise, bu konudaki rakipsiz liderimiz:

(bkz: spongebob squarepants)
  • (bkz: servis mi olacak paket mi yapalım)

kadınına göre değişebilecek vücut. kadın da 180'se haklı bir istektir.

edit: beyler kendisi bizzat mesaj atıp boyunu söyledi. ben tatmin oldum.
  • içinde beyin taşıyıp taşımaması önemli değil sanırım.
  • bu yazılanlara göre ben erkek değilim
  • oral seks yaptığında, ağzına boşaldığında, sırtındaki sivilceleri sıktığında, hastalandığında burnunun sümüğünü sildiğinde, o tuvaletini yaptıktan sonra banyoya girdiğinde, vb. tiksinmeyeceğin vücut.
  • bacı kısmına kadar iyi gidiyordum.
  • bir klişe olarak;

(bkz: brad pitt'in fight club'daki hali)
  • içimizdeki feriştah yengeleri ortaya çıkarmıştır.
    (bkz: edele)
  • yellenince ideal gaz çıkarır.
  • geniş omuzlar ki ön-orta ve arka deltoidler az düzeyde define olmuş olmalı, kıvamda kalmayı başarmış trapezler, hafif parçalanmış sağlam bir sırt ki sırt çok ama çok önemlidir bir anlamda gizli kahramandır aslında güzel bir sırt, görece sivrilmiş ve özellikle büküldüğünde hacim kazanan bicepsler, her halde kolu belli düzeyin üzerinde kalın gösteren ve hafif yay çizen tricepsler ve onları takip eden görece ince olmayan ama temel reis'in ki kadar da kalın olmayan önkollar, en azından sert ve düz bir karın ya da mümkünse adonisle en güzel paketi yapmış ev baklavası biçimli abdominaller, üçgeni tamamlamaya yardımcı yağsız oblikler, tavuk bacağı gibi olmayıp üst bedenle orantılı quadricepsler ve hamstringler, müzmin halı saha oyuncusu imajı çizdirmeyecek ama sağlam rebound çıkaracağınıza işaret eden kalfler ve tüm çalışmaların sonucunda cazibe yaratacak kavisleri kazanmış kalçalar. afiyet olsun.
hesabın var mı? giriş yap