• hala sıfırı şu kadar olan araca bu kadar yazmış diyenler var.

bilader o internette yazan fiyat. bayiye gitsen o fiyattan araba alamazsın. çünkü araba yok. 6 ay sonra falan gel ama aradaki farkı da alırım diyorlar. anlamak bu kadar mı zor?

sorun bayilerin galericilere, elinde parası olanlara toplu araba satması. bir yakınım yeni 2008 aldı. bayide 196bin'di ama temmuzda belki gelir, aradaki farkı alırım dediler. o da görünüşe bakılırsa en az 20bin olur, üstüne de 6 ay bekleyeceksin. gitti diyarbakır'da bi galeriden 210bin'e aldı mecbur.
  • corona salgının da ekonomik nedenlerden dolayı sokağa çıkma yasağı getiremeyen kasası boş devlet mi ötv indirimi yapacakmış!!!

boşa ıslak rüya görmeyin gençler.
    ötv indirimi filan olmaz daha da zam gelir.

aklı olan panik satışlarından,paraya sıkışan gerçek satıcılardan arac kapmaya çalışsın çünkü bu musibet bittiğin de bu fiyatları asla bulamazsınız.

bu ülkede fiyatı artan bir şey bir daha düşmez.
  • favorilerimde duran 10 araç 15 gündür satılmadan duruyor,

çok acil değilse şu ortamda eldeki parayı arabaya bağlamak, hele hele ederinden fazla arabaya bağlamak ahmaklık,

almayın abi, iyice dirençleri kırılsın,
  • 140k ya boyasiz kayitsiz 2015 model 88km de 110luk dsg tdi yetkili servis bakimli optimal paket skoda oktavia sattigim piyasa.

hayirli forumlar.

edit: 136 ya verdim gitti.
  • edit: alttaki arkadasa ithafen sormak istiyorum.
    galeriler şuan sinek avlıyor. filo kiralamalar durmuş durumda. geçtiğimiz 3 aydır devlet memurundan tut cafe işletmecisine kadar herkes asli işinden ayrı al-satcılık yapmaktaydi. tüm bu kişiler ellerinde bulunan ihtiyaç fazlası arabaları ne yapacaklar?

neyse ki herkes sen gibi seviyesiz değil de düzgünce pazarlık yaptığında hemen küfretmiyor.
    ....

daha önce yazdığım noktaya ilerleyen piyasa. zaruret nedeniyle araç alma gayesindeyseniz tavsiyem şu, son 10 gündür takip ettiğim araçlara siteye yazdıkların fiyatın yüzde 15 hatta 20 altında bedelle mesaj atıyorum. ilk birkaç gün dönüş yapan olmadı fakat geçtiğimiz iki gündür birer birer hepsi dönüş yapmaya başladı ve teklif ettiğim fiyattan satmaya razılar. bu sebeple gerçekten almaya niyetli iseniz beğendiğiniz araca sitedeki fiyatların altında tekliflerde bulunun evet kimse şu an satmıyor fiyatları düşürmüyor fakat gerçek alıcı çıktığında nasılda satıldığını göreceksiniz.
  • firmaların virüs nedeniyle üretimi durdurmalarından dolayı önümüzdeki yaz aylarında daha da coşacak piyasadır. elinizin altında aracınız varsa ona çok iyi bakın.
  • piyasanın al-satcilarini, yalancılarıni,tokatcikarini,namussuzlarini fiyat anlamında şu ana kadar virüs de durduramadi gibi.bakalim temmuz , ağustos ayı işin rengi belli olur .piyasada üretim yok, dünya her anlamda felç .üreticiler ürettiklerini satmak zorunda ama para istenen miktarda yok (gelişmekte olan ülkeler) devlete vergi lazım ee satış yok o zman ötv indirimi gelebilir .gelirse sıfır piyasa 20-30 lira iner .ikinci el de bir o kadar düşer.temennilerim umarım gerçekleşir de asıl ihtiyaç sahipleri araç sahibi olur
  • almayin aq zorla mi aldiriyorlar. birakin got gibi kalsinlar
  • firmalar üretimi durdurdu yazın coşacak diyenler var !

nah coşar !

izmir aydın karayolu kenarında evim yoldan geçen araba sesinin hiç bu kadar azaldığını hatırlamıyorum.

vatandaş işinden gücünden olmuş dışarıda doğru düzgün insan yok milyonlarca insanın sınavı mülakatı okulu ertelenmiş.
    un gibi birçok temel gıda maddesinin fiyatı %50 artmış.

bu ortamda ısrarla araba alınıp satılacağını düşünüyorsanız birşey demiyorum ...
  • evden çıkmıyoruz zaten amınıza koyim sizin boklu arabanızın. 2014 model i20 ye 90 bin çekenlere de kafam girsin.
hesabın var mı? giriş yap