• mecbur kalmadıkça kullanmamaya çalışarak temsil ettiğim topluluk. mesela 20 lk dişlerimi çektirdim bir kaç gün hafif rahatsız edici bir ağrım olmasına rağmen ağrı kesici almadım. her fırsatta değil de ilaç tavsiyesi verildiğinde veya ilaç sorulduğunda belirtiyorum. bir de böyle başlıkları görünce*
  • 50 yaşlarında hayatın gerçekleriyle yüzleşecek insanlardır.
  • kesinlikle migren hastası değildir. baş ağrısını geçirmek için gerekirse kutusunu bile yerim ilacın. cağnım migrex.
  • gerçekten yaşamayan insanlardır.
  • düzenli beslenip düzenli hareket eden, giydiklerine ve yediklerine dikkat eden bir insan olarak benim bu.

ihtiyacım olmuyor kısacası.
  • doğru yapan insan.grip için antibiyotik yazılıyor bu ülkede.tonsilitin bakteriyel veya viral ayrımı klinik olarak mümkünken ve %80 viral olmasına rağmen ben antibiyotik yazmayan pratisyen görmedim.karaciğer yükünü saymıyorum bile.başım ağrıdı bi ağrı kesici alıyım da hiç makul değil.zorunluluksa alacaksın bu kadar
  • çok değil 30'lu yaşlardan sonra ebesininkini görecek insanlardır.
  • bunu diyenler bir zaman sonra özellikle yaşlılıkta 10 tane ilaç kullanmaya başlarlar ki ilaçlarını takip edemez noktaya gelirler. umarım hiç ilaç kullanacak kadar ciddi bir rahatsızlığıniz olmaz.
  • henüz gerçekten hasta olmayan insandır.
  • övünülecek bir şey değil ilaç kullanmamak
hesabın var mı? giriş yap