• chp oylarının %53'ünü alırsa dua etsin. böyle tipleri aday yapmak, hiçbir mücadele vermeden pes etmeye eş değerdir.
  • ekmek için ekmelettin kesmek için kesici
  • kusura bakmayın da başını alır dediğim iddia..
  • akp'nin mhp'den sonra chp'yi dizayn etme cabasi.

yemezler canim.
  • sokaktan 100 kişiyi çevir, "ilhan kesici kim" diye sor, 90 kişi tanımıyorum der, 3-4 kişi fenerbahçe'nin stoperi der, kalanı da anımsar.

hatta daha da artırıyorum aynı 100 kişiye "başbakanımız kim" diye sor, en az 25 tane aziz yıldırım cevabı alırsın.

hee %53.
  • hakan bayrakçı'yı severek takip ederim lakin anket yapılan kitleyi acilen gözden geçirmeli.

ilhan kesici tek aday olsa bile %53 alamaz.

meral akşener için bahse konu oranlar ise abartı görünüyor. sadece rte ve bahçeli muhalefeti ile tek başına bu orana ulaşması zor. sağ seçmene proje lazım, yapılıp yapılmaması mühim değil. henüz bir proje duymadık kendisinden.
  • ilhan kesici'yi neden sürekli birileri ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyor anlamış değilim.
    nasıl bir lobisi varsa artık.
    hayır bi de bakıyorum baya insanlar cevap falan veriyorlar.
    ilhan kesici ne arkadaş ya.
    tavuk döner ya da lahmacun aday olsun daha mantıklı.
    ilhan kesici ne ya???
  • ilhan kesici aday olursa, chp'den alacağı destekle meral akşener'den fazla oy alıp rte ile ikinci tura kalabilir mi? işte bütün mesele bu.

ilhan kesici 1994'te o yarışa girdi ve kazansaydı belki de bugün halihazırda cumhurbaşkanıydı.
    o seçimi kaybettiğinden beri ne yapıp da ülkenin başna geçmesi gerektiğini düşündürdü bilemiyorum.
    tam rte'nin seveceği, rahatlıkla hırpalayacağı tarzda bir rakip.
    yeni ekmelettinimiz hazır.
  • tayyibi tayyip yapan bu yankesicinin 1994'te anap'ın istanbul büyükşehir adayı iken banko elinde olduğu seçimi refah partisine hediye etmedisidir. herhalde yeniden can suyu olmak istiyor rte'ye
hesabın var mı? giriş yap