• ilk buluşmada da öderim, son buluşmada da öderim ama hesabı paylaşmak daha çok hoşuma gider, ne ben ona yük olayım ne o bana olsun. kendi yediğimin içtiğimin ödenmesinden de utanırım ve karşımdaki bir erkekse beklentiye gireceğini bilirim. siz de kendine yetebilen, kendi parasını kazanabilen kadınlar ararsanız, kriterlerinizi ona yükseltirseniz yolunmuş kazdan insan statüsüne (belki) yükselebilirsiniz.
  • benim bu.
  • fazla ofansif kızdır. nadir bulunan bir tür olmakla beraber bir kere tanışma şerefine nail olmuştum. fazla kuralcı, mekanikcidir. başak burcu olma ihtimali yüksektir.
  • benimdir :)
    dışardan bakıldığında erkeğin ödemesi aslında daha iyi görülür genelde, belki de alışılagelmiş olduğu için sanki normali bu gibi geliyor ama çoğu zaman ben öderim, böyle rahat ediyorum.
  • sizi etrafında tutmaya çalışıyor olabilir, aman dikkat!
  • ilkinde değil de, ikincisinde ödeyen ile evlendim :) ilki 100, ikincisi 250 tl swh
  • sizden fazlasıyla hoşlanmış ve sizi tekrar görmek isteyen kızdır. kibar bir doğası vardır, dürüst olurlar ve özgüvenlidirler. en sevdiğim kadın grubudurlar ve bu durumda hep ikinci buluşmayı ben öderim. bu jestinden ötürü de ikinci buluşmada hep daha fazla şey sipariş ederim.

en sevmediğim kadın tipi ise hesap ödeme sırası geldiğinde tuvalete giden, yalandan çantasını karıştıran veya telefonla oynayandır. bu tür ucuz numalara ihtiyaç duyan insanları sevmem olay para değil samimiyetle alakalı.
  • 2 bira içen kızların yapacağı bir hareket şekli.
  • ilk buluşmada hesabı erkek öder bence. bir erkek olarak yinede kasaya giderken hanım kızımızın yanımda olmasını ve nezaketen de olsa hesabı yada hesabın yarısını ödemeyi teklif etmesini beklerim. masadan kalktıktan sonra gidip kapıda bekleyen kişilere nedense önyargım oluyor. bence çok ayıp bir hareket.
  • bir daha görüşmez. abinizden kesin bilgi.
hesabın var mı? giriş yap