şükela:  tümü | bugün
  • biliyorsunuz sözlük yönetimi uzun zamandır biz yazarların en azından birer tane çaylak sahiplenmesini öneriyor. çaylakların eğitimi için elzem olan bu duruma daha önce 3 çaylak beslenmiş biri olarak el atmak istedim.

öncelikle şunu her zaman en tepeye yazalım: satın alma, sahiplen. barınaklarda onlarca çaylak varken gidip para vererek çaylak almak cidden ayıp. üstelik barınaktakilerin birçoğu da cins.

neyse, tavsiyelere geçelim.

1. trollet eğitimi olması en önemli unsur. bir yazar nerede ve ne zaman trollük yapacağını bilmeli. eğer bunu çaylak iken öğrenemiyorsa yazar olduğunda öğrenmesi çok zor.

2. erkek çaylakların en az 1.81 boyunda olması gerekiyor. 190 üzeri olursa şukela. ki zaten 1.92 ve üzeri anında kapılıyor. çünkü sözlükte boy konusu çok önemli. penis boyu konusuna girmiyorum. zaten sözlüğe üye olunurken sözlük en az 20 cm istiyor. o sabit. ama kısa boylu çaylağınız olursa da üzülmeyin. çaylak fırlatma yarışmalarında dereceye girersiniz bu sayede.

3. çaylağınızın size sorgusuz sualsiz biat etmesi çok önemli. eğer etmiyorsa benim bunun için açtığım eğitim kampı var. 3 aylığına bana gönderin. burunlarına gazeteyle vura vura öğretirim ben.

4. çaylağınızın çomar olmaması çok önemli. maalesef sözlükte çomarlık olayına siyasi olarak bakılıyor. hayır bebeğim. inanın her siyasi görüşten çomar sayısı eşit. bunu ölçmek için çaylağınıza mülakat sırasında kadınlar, ilişki, aldatma, cinsellik, bekaret gibi konularda sorular sorun. çomarsa cevaplardan belli olur zaten. ağır çomarsa direkt ısırır. dikkat edin.

5. eğer çaylağınızın aktroll olmasını istiyorsanız buradan seçemiyorsunuz. onu parti devlet direkt tanıdığına veriyor zaten. orada bile liyakat sıfır amk.

herkese kolay gelsin. umarım ömür boyu seveceğiniz, yazar olduğu günleri görebileceğiniz en az birer çaylağınız olur.
  • keşke daha önce okusaydım dediğim tavsiyeler olmuş. boşu boşuna gidip satın aldım ve o da 2 ay yaşamadı. direkt üyeliği silindi :(
  • hayvan sahiplenir gibi bilgi veren, aşağılayıcı söylemler barındıran entry sahibi bu zeka yoksunu şahıs yazar olmuş. kendisine beyin bağışı kampanyası düzenlenmesi elzemdir.
  • "ben sana yazar olamazsın demedim, adam olamazsın dedim."
  • anca yanınıza çaylak alıp vicdan mastürbasyonu yapacaksınız. ulan havalar ısındı, bir kap su koydunuz mu kapıya çaylaklar için de burada şov yapıyorsunuz ikiyüzlü reziller.

bırak allah aşkına.

tanım: boş beleş tavsiyelerdir.