• bir daha görüşmeyi düşünmediğiniz adamların hesabı bölüşme ısrarınızı anlamalarını beklemeyin.
  • sakın burnunuzu karıştırmayın.
  • yemeğinizi bitirin. hatta mümkünse tabağın dibini bile sıyırın. lan ben karşımdaki yemeğini bitirmezse ilk buluşmada, kendim yemeği bitirince ayı gibi hissediyorum. o yüzden mis gibi soslu tavuğu masada bırakmışlığım var. gerçi sikerler şimdi, tabağı sünnetlemeden kalkmazdım şimdiki aklım olsa.
  • restorana gidiyorsanız servis ile olan ilişkisini takip edin. doğru sırada gitmesi, peçeteyi boynuna cebine falan sokmayıp kucağına katlı vaziyette sermesi vesaire icap eden er kişimiz bunları gerçekleştirmiyorsa, müteakip buluşmalarınızı daha günlük ya da çok otantik mekanlarda düzenleyin. zira yarın bir gün bir arkadaşınız görür de bozar, tadınız kaçmasın.
  • hesabı siz ödeyin. eğer ödetmiyorsa, asla olmaz modunda sizi çekiştiriyorsa "tamam, kahveyi sen ısmarlarsın" deyin. yine tribe giriyorsa anlayın ki eleman bilinçaltında erkeğin egemen olduğu bir ilişki modeli istiyor. bu tür tipler kadın araba sürerken yan koltukta da oturamazlar mesela, böyle kompleksleri vardır. bu adamlar, kızlar, size hayatı zindan edecek tiplerdir. onu giyme, buna niye selam verdin, bununla pompalamasyon oldu mu, şu sana neden saat sordu gibisinden sorularla ve baskılarla bunaltır, kafa siker. hiç gerek yok. bahsettiğim testi uygulayın, karakter analizini yapın, içindeki cahil maçoyu bilinçaltı denizinden yağ gibi çekip alın, görün. ona göre ilişkinizi kurarsınız. ha, buna rağmen "ya yakşklı çcuk yinede .s" diyorsan sen bilirsin.
  • hesabi odemeye calismayin, odemeyin kezban misinizda yapiyonuz boyle seyler gibi tavsiyeler verilmis olan kizlar. kizlarimiz. lan (bkz: ilk kez bir kizla yemege cikacak erkege tavsiyeler) basliginda da kiz hesabi odemeye calismazsa, teklif etmezse kezbandir birakin gitsin demissiniz. hanginize inanak kanka, ne yapsin bu kizlar simdi? evde oturup gorucu mu beklesinler ha. yada neyse ya bana ne ameke
  • kankilerinize! anlık rapor vermeyin
  • hesabı siz ödeyin. kesinlikle onun ödemesine izin vermeyin.
  • hic bir kizin "ilk yemege ciktigi erkek" olamadigim icin veremeyecegim tavsiyeler.
hesabın var mı? giriş yap