• mükemmel bir hazırlık yapmış harika konuşmuştur. her yerde böyle hazırlık yapıp kendini en iyi şekilde ifade eden kişiler olsa ülkenin sırtı yere gelmezdi. vallahi helal olsun.

konuşmayı kaçıranlar için.
    http://www.eglenceyurdu.com/…yaktaalkland_i418.html
  • 25 mart 2017 tarihli mali genel kurulda çok doğru noktalara dokunan, sadece dursun özbek'i değil muhaliflerini de itin götüne sokan kusursuz bir konuşma yapmıştır.

gerçekten enteresan güntekin.
  • 19 mart 2016 tarihli galatasaray mali genel kurulunda konuşan genel kurul üyesi . her genel kurulda gayet net konuşan sorunları tespit eden çözüm öneren taraftarın ve galatasarayın sesi olabilmiştir.

"galatasarayı sportif aş nin bir hisse senetleri var bir de hissi senetler var bu insanların elinde (taraftarlar). galatasaray nefesi ile, alın teri ile, helal kazancı ile, hayır duası ile buraya getiren herkesin bu kulüp hakkında söz hakkı vardır "

konuşması ektedir

edit: noktalama
  • farklı bir konuya dikkat çekeceğim. kendisinden twitter sayesinde haberdar oldum ve sunumunu dikkatle izledim. sonra geçen senekini de izledim. ne de güzel türkçe konuşanlar var dedim kendi kendime. bir de kendim için üzüldüm. bazı günler 50 kelime ile günü bitirirken bu adam 20 dakikada beni türkçe sözlüğe geri döndürdü. mutlu etti. dilimizi çok yozlaştırmışız.

not:bjk
  • sokup sokup cikartmistir. bugun tanidim, buyuk adammis.
  • az once mali genel kurulda hem nalina hem mihina vura vura muthis bir konusma yapmistir. bir onceki konusmaci zafer bilmemneyin hamaset ve nefret dolu alakasiz konusmasindan sonra ilac gibi geldi.

bir besiktasli olarak kendisine gipta ettim, keske bizde olsa..
  • bugün yapılan genel kuruldaki muhteşem konuşması ile galatasaray'a yakışır bir yöneticini ne tür niteliklere haiz olmalıdır sorusuna cevap vermiştir. eleştri böyle akli, böyle bilgi dolu böyle usul ve erkana uygun olmalı, ayakta alkışladım.
  • bugün şöyle bir konuşma yapmış olan adam.
  • bu adamın bugün yaptığı sunum arşivlik kullanılabilir. hem içeriğiyle hem de üslubuyla anlatılmak istenen en net böyle anlatılabilirdi.
  • her sene aşağı yukarı bu seneki gibi yapılan tüm hataları çıkarıp masanın üstüne koyan konuşmalar yapan, fikri hür vicdanı hür, galatasaray aşığı kişidir.
hesabın var mı? giriş yap