• objektif bir gözle bakınca imamoğlu'dur. yayının tamamını fox'tan takip ettim, a haber falan nasıl bir yayın yaptı bilmiyorum. imamoğlu konuşurken sabote edilmediyse bir sorun yok.
  • (bkz: bilal erdoğan)
    at fava bekle haha.
  • açık ara seçilmiş istanbul belediye başkanı olan ekrem imamoğlu'nun kazandığı tartışmadır.
  • kazananı türkiye'dir. 17 yıldır ülke demokrasisinin üstüne kara bulut gibi çökenler bir başkanlık seçimi için canlı yayında tartışmayı - hem de kendileri teklif ederek - deneyimlemis olmuşlardır. akp öncesi doğmamış olanlar ama yakin tarihte seçmen olarak ülke demokrasisine katılımcı olacaklar ve halihazırda 18 yaş civarında olup ilk kez oy kullanmış olanlar böyle bir olayın olduğunu görmüş oldular. bundan sonra bu hep talep edilmeli. eskisi gibi tekrar siyasi gelenek haline gelmelidir. teşekkürler ımamoglu.
  • yahu ya kazanacak ya şu kazanacak. istanbullu n'olacak? bakınız; kartal'da 5 ay önce çöken binanın enkazı, hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve yaşanan acılar hala tazeyken tekrar seçime gidiyoruz. ekonomi de düzelmiyor ki insanlar bu hayati sorunlarını bireysel çözebilsin. kaçak kat dairelerde oturanlar hala uyuyamıyor. daha 2 gün önce yalova 3.3'le sallandı. doğal olarak yeni bir yönetim anlayışı gelsin bu hayati meseleyi çözsün diye bekliyorlar. mal sahibi veya kiracı binasına bakıyor 5 katlı yapılmış üstüne 3 kat daha çıkılmış zaten sıva farkından hemen anlaşılıyor. değil 7 şiddeti, 5.5 şiddetinde bile sallansa çökebilirler. istanbullu kazansın artık ya!
  • ismail küçükkayadır. gazetecilik tarihinde bu gece itibariyle sorunsuz bi şekilde level atlamıştır.
  • netflix, yıldırımın vaadine göre 10gb le 10 saat izlenebilecek.
  • avantajli binalicell firsatlarindan siz de yararlanin.
  • sahsim icin. akansu boru'dur. daha once hic bilmezdim kendilerini. iki adaya da basarilar dilediler hem. akansu boru. akansu boru. ek yeri yok nereye sokarsan sok. saka bir yana; yildirim bitik. uzak ara imamoglu.
  • karşı taraf seçmenini ikna edip kendi safına çeken olduğunu düşünmüyorum o yüzden tartışmanın kazananı olmamıştır. alacakları oy oranını değiştirmeyecek yayın.
hesabın var mı? giriş yap