• bu ekoda çok olmaya başladı artık. mansur başkanı saymayanı biz hiç tanımayız.
  • ya bu ne sanıyor kendini

imamoğlu nun siyasi kariyerini vız tris laflari ve fenerbahçe ile uğraştığı zaman bitti.
  • belki önceden tokalaşıp sonra da gerek duymamışlardır ya da mansur başkan öyle gerek görmüştür
  • altında bir şey aranması güldüren durum.

gün boyu birlikte olduğunuz insanlarla başka mekâna geçince tekrar mı tokalaşıyorsunuz? bu adamlar mitingden önce hep birlikteydiler zaten. ortama yeni katılanları ev sahibi niteliğinde gayet kibar bir şekilde karşılamış işte.

halâ anlamadım diyen varsa;

(bkz: öküz altında buzağı aramak)
  • oraya yeni gelenlere hoş geldin diyor ekrem imamoğlu. mansur yavaş ile birlikte geldikleri bir yerde neden elini sıksın?
    ha araları bozuk olabilir mi? hiç umurumda olmaz. benim derdim ne ekrem ne mansur, memleket elden gidiyor acil bir şey yapılması lazım.
  • altında çok da anlam aranmaması gereken bir olay. çemberde 14 kişi var, 5’i ile tokalaşıyor. bu demektir ki öncekilerle zaten tokalaşmış, selamlaşmış.

zeka seviyesi ortalamanın altında olan bir insan dahi bu durumu çok az bir süre düşünerek anlayabilir.
  • muhtemelen daha önce tokalaşmıştır ve bize sadece bu 15 sn'lik videoyu vererek algı operasyonu yapmaya çalışıyorlardır. klasik iktidar medyası numaralarından. yememek lazım.
  • muhtemelen daha önce tokalaştıkları içindir.

tabii bu benim ekrem imamoğlu'na kesinlikle oy vermeyeceğim gerçeğini değiştirmiyor.

mustafa akıncı ziyareti, karar gazetesi ziyareti, ibb daire başkanının ahmet altan'ı ziyareti, hdp'ye şirin gözükme çabaları, yapmacık mimikleri, parmak sallaması, vız gelir tırıst gider, sen kimsin gibi azarlamaları kendisine oy vermemek için fazlasıyla yeterli.

not: mansur yavaş.
hesabın var mı? giriş yap