şükela:  tümü | bugün
  • askin nur yenginin sirami bekliyorum albumunden sozleri sezen aksuya ait oldugu asikar bir sarki. bir sarkinin sozleri bu kadar mi guzel olur, dedirtir.

biliyordum imkansizdi
    sana yetmek mumkun degil
    denedim sansimi

sinirlarin yoktu senin
    eline degdigim, dokunup sevdigim sadece resmindi sen degildin

sana yetmek mumkun degil
    ben sansimi denedim

sinirlarin yoktu senin, kanatlarim yoktu benim
    imkansizim sana emanet umitlerim

sen ne olur uzulme benim icin
    ben dururum ayakta yine
    biraz keder biraz pismanlik
    biraz da sen icimde
  • duzenlemesi askin arsunan'a ait, cok yaralayici bir sarkidir. askin nur yengi'nin sesine de cok iyi gitmistir ama (bkz: askin nur yengi/#1308320)
  • imkanım yok. ne ferhatın elinde kürek, ne keremin yeterince kum saati yapabilecek çölleri, imkansızım vakit sensizlik vakti.
  • (bkz: imkansizm)
  • dinlediğim an beni altüst eden şarkı. son günlerde zaten altüst olduğumdan dinledikçe çivi çiviyi söküyor galiba...
  • ezhel'in yeni şarkısı, hiçbir yerde bulamadım.
    sadece dizi tanıtımında var.
  • ezhel mahlaslı arkadaşın 7yüz dizisi için yaptığı söylenen, son günlerde bir hayli dilime dolanan şarkı.

imkansızım

'derdim neydi derdinden başka?' ve 'çok güzelsin lanet olsun insan mısın?' kısmıyla beni benden alıyor.
  • "yüzünde benleri tane tane
    türkü gibi bi' kadın ve şahane
    daha ne kadar güzel olunabilir ah be abi
    burnu fındık, ağzı kahve"

dile dolanan ezhel şarkısı
  • yeni ezhel şarkısı.

dance hall bir altyapı kullanmış, drake’in son zamanlarda güzel örneklerini verdiği bir tarz. kendisi de denemiş fakat bana o hissiyatı vermedi. altyapının sükunetli oynaklığını vokali ile çok fazla baltalamış, çok fazla söz kalabalığı var daha az söz ve sakin söyleme ile çok daha güzel olabilirdi. auto-tune kullanımında hatalar ve detoneler var.

türkiye’de denenmesi açısından güzel bir çalışma, deneye deneye ezhel daha iyi yapacaktır bu tarzı, o yeteneği var.

ayrıca mix ve mastering mühendisini değiştirmelisin ezhel , hem altyapı hem de vokallerin mixi epey kötü hitap ettiğin seviyeye göre, epey faz problemi var çoğu şarkında.
  • ezhel'in 7yüz için yaptığı soundtrack. e bu kadar iyi olunca hali ile insanlar hepsini istediler. yalnız şarkı fazla başarılı. imkansız bir aşk yaşayıp zorla ayrıldığım sevgilime rağmen, resmen reggie eşliğinde dans ede ede kopuyorum.