• "toplum eğer buysa, iki ayaklı hayvanların arasında yaşamaktansa giderim gerçek hayvanların içinde yaşarım dedim. 8 aydır burada yaşıyorum" sözlerinin sahibi güzel insan. herkesin arada sırada aklına getirdiği şeyi uygulamaya koymuş, mağara benim isyanımdı demiş. sözleriyle, aklı başındalığıyla kendine hayran bırakıyor amcamız.

http://www.mynet.com/…agda-magaraya-gitti-1716808-1
  • Tek dişi kalmış canavarlardansa dişli canavarları tercih etmiş adam.

debe düzeltmesi: bu entry bir arkadaşın referansı sonucu yukardaki T harfi yüzünden debe oldu. gelmişken boş gitmeyin.
    http://www.cafrande.org/?p=795
  • güzel bi abimizdir.
  • özendiğim insan. orada bile insanlar onu rahatsız etmeyi başarmış o ayrı tabi.
  • hepimizin bilgisayar başında zaman zaman yaptığını mağarada yapmış adam.
  • gordugumde acayip bir sekilde imrendigim fakat jandarma abilerimiz tarafindan 1 temmuzdan beri efsane manzaraya sahip olan mağarasından indirilip, pansiyona yerlestirilen ' into the wild ' amcamız.
    haberin sonunda pansiyona yerlestirildigini duyunca icime bir huzun coktu, bir o kadar da adamin hayatina mudahale edildiginden dolayi da asabim bozulmadı değil.
    adam orda huzurlu yani sen daha niye tee magaralara cikip darliyorsun ki?
    bu ulkede adama dagda bile huzur yok vallahi.
    "oooo sen burda insanlardan , uc kagittan uzak uzun bir sure baya huzurlu bir hayat yaşamıssın. ne!? haber seyredip sinir sahibi de mi olmadin? cabuk, cabuk aşagı! derhal kapitalist hayat sartlarina ve asabi bozuk milletimizin arasina dön! sana bu kadar huzur yeter!" diyip bızıklamislar abimizi resmen.
    helal olsun, onun yerinde olsam, gece pansiyondan sizar efsane manzarali huzur magarama tekrar kacardim.
    saygilarimi sundugum insan.
  • (bkz: timon of athens)
    --- spoiler ---
    müsrifliğe varan cömertliği iflas etmesine neden olduğunda arkadaşı sandığı dalkavukların hiçbirini etrafında bulamayan timon, kendisini insanlardan soyutlar ve doğanın kollarına döner.
    --- spoiler ---
    yaşadığı olumsuzluklar karşısında atinalı timon gibi davranan adamdır sonuç olarak.
  • adam gibi adamdır. pırıl pırıldır. ben dahil birçok kişinin yapmak istediği ama yapamadığını yapmıştır.
  • tansiyonu ölçülüp, pansiyona nakledilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap