• ilk defa bir ios surumunde bu kadar kotu deneyimler yasiyorum.

iphone 6 sahibiyim.

telefon kasildikca kasılıyor. gecisler, tepkiler cok fena hale geldi.
    su ana kadar pille ilgili hicbir sorun yasamazken bugun yuzde 30’da kapandi telefon.

bu arada update edeli bir haftadan fazla oldu.

her ne kadar birkac iyi yorum okusam da iphone 6 sahiplerinden ben kendi adima uzak durmasini tavsiye edecegim.
  • 11.0.2 geldi , onda da iphone 8 ve 8 plus da görüşme sırasında cızırtı olduğu için yapmışlar . 6s kullanıyorum arada takılma oluyor bizi düşünen yok .
  • update yaptığım güne nalet okuduğum sürüm. iphone tarihinde kara lekedir, benim gibi çoğu kişiyi telefondan soğutmuştur. şarj, donma, klavye kasılması gibi problemlerle sürekli yüz yüze bırakır.

not: iphone6spor
  • eksikliklere ve problemlere doymayan sürüm. bildirim ekranını açtığımda, sol tarafa veya sağ tarafa (kamera) geçiş yapılamıyor. canı istediği zamanlarda yapıyor sadece. her seferinde daha da hatalı işler yapmayı nasıl başarabiliyorsunuz anlamıyorum.
  • yayınlandıktan sonraki 10-15 gün içinde aldığı geri dönüşler üzerine, üstüne 2 güncelleme daha alarak ne kadar vasatın altında bir yazılım olduğunu kanıtlamıştır. böyle mi kalacak hayır.
    bakalım üzerine daha kaç tane gelecek.
  • 213123123 kişi daha şarjı su gibi içiyor, uygulamalar takılıyor, home tuşu artık telefonu açmıyor yazarsa düzelecek ios sürümüymüş, kesin bilgi yayalım...

lan olm internet kullanmayı da mı bilmiyorsunuz, şu boku yüklemeden önce baksanız ya sözlüğe, belki o zaman bu problemlerden haberiniz olur yüklemezsiniz ve aynı şeyi yazan 234234234. kişi olmazsınız...
  • telefonun içine etti.

ilk kez apple'a sallıyorum ama ilk kez üzdü.

hayırlısı...

not:6s plus
  • ezik telefonuma gelmemesi ile beni üzmüştür.
  • ios 10 dan sonra gelen,herzaman olduğu gibi ilk sürümünde muhtelif hatalar barındıran,telefonun şarjını vakum misali emen,ama ne olursa olsun iphone'u iphone yapan ve muadilllerinden 10 gömlek üstün olan mobil işletim sistemidir.
  • iphone 3g'den beri kullanıcısı olduğum apple'dan soğutan sürüm.

böyle rezalet görmedim. insanları yeni telefon almaya zorlamak için eski modellerin ağzına sıçan bir yazılım yapılmış. bundan önce çıkan ios 8-9 veya 10'da böyle bir şey yaşamamıştım.

zaten kullanımda ileriye gidiş gibi gösterilen siktiğimin os'u 5 adım geriye gitmiş. artık wifi bluetooth'u ayarlara girmeden tam kapatamıyoruz. bu da doğal olarak şarj ömrünü çok azaltıyor.

tamam apple kar yapmak üzerine kurulmuş bir şirket. ama satış sonrası hizmetleriyle bu kadar sevilen bir firmayken bu yavaşlık, biten pil ömrü ve berbat kullanımla beraber sadık müşterilerini bir bir soğutmaya başlamıştır.

ulan iphonedo bile note 8 incelemeye başlamış.
hesabın var mı? giriş yap