• öküz alınır o paraya...
  • bedelliye vereceğim paradır. hangisi işime daha çok yarar diye düşünür isem bedelli daha çok işime yarar.
    16.000tl cidden israfın dibidir, üstüne üstün devletin bizleri vergilerler ile nasıl hoplattığını gösteren bir fiyattır.
    telefon fiyatları da artık iyiden iyiye araba fiyatları gibi olmaya başladı. bir adet kendimize alıyoruz, bir adette devletimize alıyoruz.
  • telefon operatörleri sağolsun ile 48 ay taksitle alacağım telefondur.

fiyatının yüksek olması ayrıca sevindirdi. açıkçası özelliklerine bakmadım. artık ortamları iphone xs max ile yakalayacağım.

gelir düzeyi ile telefona sahip olma isteği ters orantılı bir şekilde ilişkilerine devam edecektir.

edit:

operatörlere 6 taksit sınırı getirilmiş. uygun faizli ihtiyaç kredisi arıyorum.
  • araba parasına iphone satın alınabileceğinin kanıtıdır

not: heyecan yapmayın spot fiyatlarıdır apple da 15 bin 999'a değil 15 bin 499'a satar.

edit: başlık daha önce açılmış, aramaya inandım
  • --- spoiler ---

abd merkezli teknoloji devi henüz ürünlerin türkiye fiyatlarına dair bir açıklamada bulunmazken
    --- spoiler ---

attığınız kaynağı önce bir okusaydınız keşke. clickbait haberdir, fiyatlar belli değildir.
  • bedelli askerlik parasını yatırır üstüne harçlık bırakır.
  • doğan xslx max alınır o paraya. arayacağın kişinin yanına gider konuşur gelirsin. face to face.
  • bankalar da şimdi kredi için kuyruk başlar evde salça yok herkesin elinde x var şaşırtıcı(:
  • bunun 6 tanesine stüdyo daire alabiliyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap