• polislerin tayinleriyle oynayarak bu zatın türkiye'de içişleri bakanlığı seviyesinde atama yapabildiği tespit edilmiştir. bu sebepten kendisinden şuanki istanbul valisini değiştirmesini talep ediyorum. trafik, yıkılan metrobüs, tinerci ve dilenci gibi çözüm bekleyen konular var.
  • adını göstermiş olduğu kahramanlık sonucu almıştır*
  • tv'ye çıkıp "benim babam toyota gibi adam" derse hiç sırıtmaz şuan itibari ile.
  • hakkında kötü sözler sarfetmek istediğim ancak çevik kuvvet komiserlerini karşında sıraya sokabiliyorsa beni çarmıha gerdirir endişesiyle birşey demeyeceğim akp şehzadesi.
  • bıyıkları yeni terleyen, bildiğin sümüklü oğlan çocuğu...

edit: ekleme yapmak şart olmuş... benim karakoldaki o malum görüntülerden edindiğim izlenim bu arkadaşım. sen orada "karizmatik, karayağız bir hatay delikanlısı" görebilirsin, sana kalmış. tanımam, etmem oğlanı, ama izlediğim görüntü ve gördüğüm fotoğraf bende bunu çağrıştırdı.

ama asıl mesele başka: bıyıkları yeni terleyen sümüklü bir oğlan çocuğuna -sırf benim vekilimin oğlu diye- bıyıkları yeni terleyen sümüklü oğlan çocuğu diyemeyeceğimizi, dersek gg gerekçesi olabileceğini düşünenler var aramızda... müstehak o zaman... tez zamanda bıyıkları yeni terleyen sümüklü oğlan çocukları tarafından elinizde numaralarla sıraya dizilesiniz inşaallah!
  • kendisiyle tartışan komiser yardımcısını bulmak için emniyette polisleri sıraya dizip teşhis eden ve işinden eden kişi....

...ve tesadüftür ki akp hatay milletvekili hacı bayram türkoğlu’nun oğludur.

http://www.gazeteport.com.tr/…iyette-buyuk-skandal#
  • siyasetin geldiği yeri ne güzel gösteriyor:

25 yıl önce ülkücülerin kalesi olan emniyet...
    25 yıl önce doğan oğluna ülküsünün imzası gibi bir isim veren baba...

"aynı yolda yolcuyuz biz" şarkısı kulaklarından silinmeden, aynı safta aynı tarafta çatışma.

güçlü olan kazanır tabii ki. rozeti sökülen polisi hiç sorma!
  • "denize düşseler kendisini mi kurtarırsın polisi mi" sorusu bence çok kişiyi kararsız bırakır.
  • babasının eteklerine saklanan yüzlerce vekil çocuğundan biridir. sivil hayatta görseniz adam diye selam vermeyeceğiniz bir tip iken vekil çocuğu olunca polisleri sıraya dizdirmeye bile cesaret etmiştir.
  • (bkz: eşinin ve çocuklarının gözü önünde vatandaş dövmek) bu eylemdeki polislerle denk getirilmesi gereken kişi.

birinizden birine bu dünya dar. ikisinden birinin olması da bize kar.
hesabın var mı? giriş yap