şükela:  tümü | bugün
 • dünya'nın gelmiş geçmiş en yakışıklı, karizmatik prensidir. disney prenslerine taş çıkartır ayrıca orlando bloom'a ikizi kadar benzer. aynı zamanda risd mezunu bir tasarımcı ve araba yarışçısıdır ve bekardır. daha ne olsun. * merak edenler için:
  http://tinyurl.com/5s6geto
  *
 • küçükken isveçe gittiğimde fotoğraflardan görüp, masallardaki prenslerden soğutmuş insandır (bundan 17 yıl önce). şimdi masalları tekrar seviyorum nedense.
 • yıllardır gizli gizli sevdiğim yakışıklı prens. 13 haziran itibariyle, dört başı mamur bir kraliyet düğünü yaparak model sevgilisi sofia ile evlendi ve bu semalardan kayıp gitti.

  [http://hakikimuhabbet.blogspot.com.tr/…-dugunu.html http://hakikimuhabbet.blogspot.com.tr/…-dugunu.html]
 • sonunda yakışıklı bir prens görmemize vesile olan isveç prensi. william ve harry yi görmekten insanın masallara olan inancı da kalmamıştı.. ta ki yakışıklı prensimiz çıkıp gelene kadar.

  en az kendisi kadar, dünyalar tatlısı bir kadınla evlenmiş prensimiz. işiniz gücünüz yoksa şurdan düğün törenlerini izleyebilirsiniz.

  https://www.youtube.com/watch?v=pbcs-wfswss

  kate ve william dan çok daha harika bir çift olmuşlar. daha sıcak, daha insancıl... seremoni sırasındaki birbirlerine olan aşk dolu bakışları aslında her şeyi daha güzel açıklıyor. ben bırakayım, fotoğraflar konuşsun.. onlara da şuralardan efenim:

  http://www.express.co.uk/…at-the-royal-palace-62307
  http://www.google.com.tr/…tbm=isch&ved=0ch4qmyhemeq
  http://www.google.com.tr/…tbm=isch&ved=0chmqmyg0mdq
  http://www.google.com.tr/…tbm=isch&ved=0cf8qmygqmco
  http://www.dailymail.co.uk/…hotograph-revealed.html
  http://www.harpersbazaar.com/…carl-philip-wedding/?
 • ginger harry'e bin basan yakışıklı pirems. esmer bir isveçlinin çirkin olamayacağının kanıtı adeta.
 • genç kızlığımda hastası olduğum prens . (lise yıllarım asdkasjkj) hatta telefonuma resmini falan indirmiştim. tabi sonra sofia ile ilişkisi emma ile yaşadığı tatsızlık derken soğumuştum sakjdkja

  sofia'dan önce emma perland ile 10 sene birliktelik yaşamıştı yanlış hatırlamıyorsam.ikili ayrıldıktan 1 sene sonra sofia ile çıkmaya başladı ki emma ve carl'ı ayıranın sofia olduğunu söyleyenlerde var . sofia ile birlikteliği onaylandıktan sonra bunlar el ele göz göze takılırken 2014 yılında nişanlandıklarını açıkladılar. sonra ikiliyle röportaj yapıldığı sırada carl philip şöyle bir cümle sarfediyor "sofia ile tanışmadan önce aşkın büyüsünü hiç hissetmemiştim ama onunla tanıştığımdan beri, sevginin bir insanı nasıl değiştirebileceğini gördüm.". yani aşık olmadım olduysam da ben blmiyorum demeye getiriyor . bunun üzerine emma şunu söylüyor :" bunu duymak garipti, birlikte paylaştığımız 10 yılda aşkı hissetmiştim bu kesinlikle aşktı." lan salak kıza 2 şov yapıcam diye eski sevgilini üzmüşsün ben olsam tüm kraliyet sırlarınıdökerdim ortalığa ama emma gayet nazikçe halletmiş durumu.( bu arada emma evli ve ikiz çocukları var ayrıca crown prenses victoria ve prenses madeline ile hala çok yakın. ) tabi bu olaylar olduğunda unutmuştum kendisini ama sitelerde falan görünce vaay gerzek olmuştum kaskja

  bu arada yabancı haber sitelerinde sofia için garson ve model denmesi ama türk haber sitelerinde çıplak model ve striptizci denmesi aksjhdk
 • isveç kronu okudum. psikolojim bozuk.
 • peki ya açacağınız başlığa ne demeli ? oldu olacak amerikalı aktör tom hanks, fransız futbolcu youri djorkaeff diye başlık açın. skandal, ayıp, yazık.
 • ilk entryde "dünya'nın gelmiş geçmiş en yakışıklı, karizmatik prensidir." cümlesiyle kendisi yeterince tanıtılmış zaten. ben üzerine ne söyleyebilirim? şunu diyebilirim; dünya üzerinde kraliyet ailesinden olup eciş bücüş tipli olmayan ve hatta insanın ağzının suyunu akıtacak kadar yakışıklı olan bir prenstir kendisi. ingiliz kraliyeti en bilinen ailelerden, en popüler olanlarındandır ama william ve harry'i bizim rize'deki köye götürsem hiç sırıtmazlar. öyle sıradanlar. sorarlarsa, bu laz uşakları ingiltere'de doğmuş büyümüş derim.