• https://www.youtube.com/shorts/nl4v7oqb1ns

öncelikle şunu baştan diyeyim, çöpçü diye yazmamın tek sebebi kısa ve akılda kalıcı olması. bütün mesleklere olduğu gibi temizlik görevlilerine de saygım sonsuz.

videoyu internette rastgele gördüm. günümüzde kadınlar materyalist olmuşken, hele de bir türk kızının, italyan temizlik görevlisiyle evlenmesi beni şaşırttı. arada düzgün insanlar kaldığına dair umutları tüketmemek lazım... hem kadınler hem erkekler için.
  • hem de hanım sivastan mı dedi o?

tırnağınız taşa değmesin; ne güzel insanlarsınız siz öyle.

o değil de 5 çocuk mu dedi o?

mutlu bi adamla evlenen türk kızı. herkese böyle mutluluklar dilerim. ne güzel lan.
  • inanılmaz sempatik, güler yüzlü ve keyifli bir adam. yol arkadaşını çok doğru seçmiş, bizim kızı tebrik edelim. ben bayıldım enişteye.
    yalnız bu sivaslılar hakikaten her yerdeler. *
  • sonradan görme slav köylü ile evlenen türk erkeğinden yeğdir.
  • mesleğine takılmıyorum ama bu ülke kadınlarının çıkarları uğruna yapmayacağı şey kalmadı net ya, o kızın şu ülkede bu adamdan kat kat yakışıklı bi çöpçü ile evlenebileceğine ihtimal verebilen kimse var mı ya :)
  • türk erkeği olacağına italyan olsun çöpçü olsun demiş sivaslı kız.
  • tanışmışlar, anlaşmışlar, sevmiş ve sevilmişler, bundan daha güzel ne olabilir?

ey insanlar! doğrusu biz sizi bir erkek ve bir kadından yarattık ve birbirinizi tanıyıp kaynaşasınız diye sizi milletlere ve kabilelere ayırdık. (hucurat 13'ten kesit)
  • on numara adama benziyor mutlu olsunlar.

ama en sonunda pirlere niyaz ederiz, pir sultan abdal gibi semah döneriz, mussolini'yi sikeri pardon deseydi tadından yenmezdi.
  • (bkz: türk kızı ile evlenen italyan çöpçü) olarak değiştirilmesi gereken başlık. çünkü videodaki kişi italyan erkek. türk kızı videoda görünmüyor ve sadece bir bölümünde adı geçiyor. hatta adı da geçmiyor. eşim sivaslı gibi bişey diyor adam. içeriğin kız ile hiçbir alakasının olmamasına rağmen neden böyle açıldığı ise şüpheli.

tanım: sivaslı bir kadın ile evlenmiş italyan erkeğinin bulunduğu video.
hesabın var mı? giriş yap