• link
    yine bir vahşet. başınıza ıslah evi çatısı düşsün, yeter artık.
  • benim artık aklımın almadığı, insanlığımdan tiksindirmiş, bezdirmiş olay. ne istediniz ulan o candan? beyinsizsiniz, pisliksiniz, kötüsünüz ve dilerim ki allah sizden o canın ahını çıkarsın, hem de gani gani!
  • bu yasa çıksa da şunu reva görenlere okkalı bir ceza gelse. her gördüğümde cinnet geçirdiğim hadise.
  • allah belanızı versin orospu çocukları be istediniz garip kediden
  • insanlığınızı ne ara yitirdiniz ? can ulan...

bkz1
    bkz2
  • bildiğim kadarıyla eğer el yapımı eski tarz bir ok değilse üstünde seri numarası olması gereken oktur. bu seri numarasından kime ait olduğu nereden alındığı vs bulunabilir. seri numarası olmasa cinayet için müthiş bir alet olurdu.

düzeltme: tahmin edeceğiniz üzere ülkemizde gidip parayı basıp kontrolsüz bir biçimde bu aletleri temin edebiliyormuşuz. herhangi bir kontrol mekanizması yok anlayacağınız. bilgilendirme için old joe arkadaşımıza teşekkür ederim.
  • son zamanlarda gözle görülür oranda artan hayvan cinayetleri başlıkları insani duygularını yitirmemiş kimseler için üzücü olmaya devam ediyor bunları yapanların bu dünyada cehennemi yaşamalarını temenni edip duruyoruz ah şu yasa bi çıksa ceza alsalar diyoruz hepsi bir çözüm olarak sayılabilir fakat bir kediyi okla vurmaması gerektiğini bir başka canlıya tecavüz etmemesi gözlerini çıkarmaması gerektiğini düşünemeyen insanlar için bütün yasalar ceza olsa ne olur ki diye düşünmeden edemiyorum bir cuma günü yine kahroluyorum
  • bunlar yeri gelir; insanları da eğlence için okla vururlar. yani “can” olduğunu hatırlatmanın işe yarayacağını, iflah olacaklarını sanmıyorum.

normal bir insan herhangi bir canlıya (insan-hayvan-bitki) hiçbir şekilde zarar vermemeyi ister. nefsi müdafaa bile olsa, daha iyi bir yol varsa canını almaktansa onu tercih eder. ama bu mahluklar bir kediyi; ki kedi size zarar bile vermez; bu şekilde katledebiliyor. insan dahi olamayacak kadar iğrençsiniz.

bugün de bu vahşeti görüp gerçekleştirdiğim eylemler
    (bkz: başkası adına utanmak)
    (bkz: insanlardan nefret etmek)
  • bilal sen misin? *
hesabın var mı? giriş yap