• lakabı ''kaká argentino '' dur. stili, tipi, yemek yemesi, yürüyüşü gibi bir çok özelliğinin ricardo kaka'ya benzemesi bu lakabı almasına yetti.
    arjantin de 2009 clausura liginin en iyi 11 ine girdi. oynadığı bir sezonluk futbol ile serie a da palermo'ya transfer oldu. eğer mayası tutarsa palermo eteğini öpene 25 milyon euro ya çakar. yok olmaz tutmaz ise ne olacağı malum. mafya taşaklarını sıkıp pastore ye rus milli marşını tersten okutur.
  • kaka'ya benzetilmesinin hakkını, onun hareketlerini ve stilini çalışarak ödemeye çalışıyor. en kısa zamanda onun gibi olmayı çok istiyormuş.
  • müthiş bir oyun zekası var. sürekli topu istiyor, alıyor, veriyor, tekrar alıyor, daha bu yaşta ağırlığı hissediliyor sahada. çok kalmaz bu çocuk palermo'da...
  • topa son anda parmak ucuyla her dokunuşu bir bacak arasına eşit olan yetenekli futbolcu.
  • yeni yeni-maradona. eski maradona şans verse de seyretsek.
  • futbo oynarken bale yapıyor gibi bir stili var. çözemedim.
  • barcelona'nın istediği söyleniyor bu aralar. gözden çıkarılan para ise 40 milyon euro. gerçekse fabregas rüyasında görür artık barcelona formasını.
  • barcelona'nın oyun stiline kesinlikle uymayacağını düşündüğüm yetenekli futbolcu. topla çok oynadığı için doğru zamanda doğru işleri yapamıyor. kaleci dahil bütün takımı çalımlasa da efektif olmadıktan sonra hiç bir anlamı yok. bencilliği zaman zaman takım arkadaşlarını bile çıldırtacak düzeydedir. egolarına hakim olup mantıklı hareket ederse yıldız olabilecek kapasitesi var.
  • fm özelliklerine bakan dönüp bir daha bakıyor.

(bkz: http://bit.ly/d1xycq)
  • 2010-2011 sezonu 12. haftada palermo'nun catania'yi 3-1 yendigi macta hattrick yapti. spikerin soyledigine gore, palermo'ya 60bin euro bonservis ucreti ile alinmi$. (buna inanamadim ha$met.)

ohannes editi: bosvervis ucreti 7milyon euro diye yaziyor internette. ben de spikeri yanli$ duydum herhalde, 60bin euro'ya ne aliyorsun bu devirde di mi ama? maa$ olacak o maa$.
    vurmayin adam öldü editi: spiker bonservis degerinin 60milyon euro oldugundan bahsetmi$ olabilir diye mesaj geldi. i$te serie a bu eheh..
hesabın var mı? giriş yap