• "yagmur yagiyor, ortacgil dinlemeliyim" diyebilen, naif insan.
    pek de dertli. sana bir sey sorabilir miyimle girdigi sohbetleri de pek seker.
    bitsin bu iskenceler diyor, saygilar sunuyorum.*
  • kafasi kiyakken sacmalayan, bin yil konusmasak kaldigimiz yerden konusmaya devam ettigimiz caliskan bocek. seker bocek. sevdigim bocek. bazen salak bocek. ahaha
  • kendisine yazdigim dortlugu hediye etmek istedigim kuş.

"mini mini bir kusmus,
    cok calismis acikmis,
    teraslarda balkonlarda,
    raki icmis sapitmis."
  • kazayla da olsa en cok guldugum entrylerden birini yazmis user, dreamer basligina "zanlimca cazz seven ..." yazarak beni krizlere sokmus bir userdir, omru uzun olsun. (bkz: zannimca),(bkz: typo)
  • ismi onur olmamasına rağmen 1.5 sene inatla onur diye çağırdığım pek değerli sınıf arkadaşım. da logo master jazzbird bey. amerikan arabası sever, jazz sever, quake sever, patlıcandan nefret eder. (bilmiyorum bu sonuncuyu salladım)
  • kendisi aklima vcd donemimi, ekmek hocayla gecen los (los yani, karanlik, bos yazmaya calisirken elim surcmedi) lab derslerini ve benim zerre cakmadigim, kendisinin pek basarili oldugu flash scriptlerini, hocalar bakmazken oynanan lan oyunlarini ve bir de deren mahlepi getiriyor. ustelik, bu kadar seneden sonra, hala acip isminin ne oldugunu kontrol etmem gerekiyor, gecen 11 sene bile bu cocugun adinin onur o l m a d i g i n i ogretemedi bana.
  • darbuka çalmasını da bilir bu caz kuşu
  • (bkz: vcd)
  • ama en çok ta dizzy gillespie ye hayrandır
  • ayaklı jazz ansiklopedisi
hesabın var mı? giriş yap