• gülümseten haber bültenlerine sahip çizgi film kanalı.

bayan spiker: erkeklerin beyni kıl dolu tabağa benzer.
    erkek spiker: kızların beyni muhallebiye benzer.
    b: erkekler şöyle güler, augkhoooodddddoo
    e: kızlar şöyle güler, ki ki ki ki ku kuk ku
    b: erkekler kurbağa bacağı gibi kokar.
    e: kızlar şöyle oynar, ciciiiii, ciciiiiiii
    vs vs vs
    program bitince
    e: bu akşam ne yapıyorsun?
    b: bilmem, sen?
    e: sinemaya gidelim mi?
    b: beni 8 de al.

ya da
    e: saçın çok güzel olmuş.
    b: sen de güzel kokuyorsun.

ya da
    b: tenis oynamaya ne dersin?
    e: kapıda buluşalım.

vs vs vs

çok şekerler, izlenmesi gerek en az bir kere. 11.30 gibi denk geldim.
  • bir gün kanalı açtığınızda fox kids'in jetix'e dönüştüğünü görüp afalladıysanız, birbirimizi kandırmayalım. hadi itiraf edin. bir süre izlemediniz fox kids'i... çünkü fox kids bir anda jetix olmadı. önce belli saatler arasında ekranın sol üst (izleyiciye göre) köşesinde fox kids logosu varken sağ üstte (yine izleyiciye göre) jetix arması vardı. belli saatler arası jetix saatleriydi. orada da dört-beş çizgi filmden kombo yaparlardı hatta sıralaması da vardı da unuttum. olsun artık o kadar. neyse sonra bir gün kanal isminin değiştiğini duyurdu, artık full jetix olmuştu. ben sevememiştim yeni çizgi filmleri. galaktic football'dur atomdur falan sarmadı. en son sevdiğim yeni çizgi film orada roboroach falan idi.

gerçek gurme 20li yaşların sonu 30ların başlarındaki reisler damla tuşunu kırarcasına fav pls.
  • fox kids döneminde hele hele nickelodeon yokken izlediğimiz kanaldı.
    hayır başka kanal olmamsı sebebiyle değil güzel diziler olduğu için * * * * izliyorduk
    aslında 1-2 yıla kadar hepsini olmasada bu dizilerden bazılarını yine veriyordu.
    ama artık tamamen baby tv kıvamında verdiği dizilerle kendinden soğutmuş olan kanaldır.
    ahh benim güzel çocukluğum ahh
  • artık doğru dürüst çizgi filmi kalmamış kanal. ya da ben yaşlandım kuşak değişti. pof
  • beni şu travmalarla tanıştıran gençliğimin kabusu tv kanalı, özeniyorum yapyap kanalıyla büyüyebilen çocuklara
    https://www.youtube.com/watch?v=uxxa-3znpig
  • kablo tv'den kalkmış kanaldır*. şu anda ankara'da onun yerine nickelodeon yayını verilmekte.
  • fox kids ve jetix… çocukluğum… anlat anlat sıkılmam… keşke bir yerde arşivi olan birisi olsa da şu sefil hayatıma bir renk getirse
  • carrefoursa'larda mağaza kartına özel indirimle 15 kg'lık paketi 85 tl'den satılan köpek maması. proline alırken paketi yavaşça bırakıp bu yeni ambalaja yöneldik ve deneyelim dedik. anladığım kadarıyla piyasaya yeni çıkmış bir ürün. tabii ki almadan önce satıcı firmayı da internette araştırdım. proline, bonnie, reflex ve enjoy gibi markaların sahibi olan lider pet food tarafından üretiliyor.

ilk dikkatimi çeken köpeğimiz mama yedikten sonra daha fazla su içmeye başladı. onun dışında herhangi bir sorun yaşatmadı bize. henüz 1 hafta oldu. bakalım paket bitince burayı tekrar düzenlerim.
hesabın var mı? giriş yap