• en sevdiğim futbolcu tipidir. galatasaray'da top koşturmasından gurur duyduğum futbolcudur. peki neden?

bir defa karakterli adamdır, maç boyunca elinden gelenin en iyisini vermeye çalışır. elmander'i sahada görünce mücadeleyi sonuna kadar bırakmayacağını bilirim. bakın, bir oyuncu bir kulüpte başarılı olur, başarısız olur, zirve yapar, dibe vurur; her şey olabilir ama ne olursa olsun futbola saygısını, kulübüne, taraftara saygısını kaybetmemelidir. işte bu adamı bu yüzden seviyorum. 34 maçta sıfır gol atsa da sevmeye devam edeceğim. bir gün transfer olup gitse bile -ki büyük ihtimalle futbolu galatasaray'da noktalama fırsatı olmayacaktır- benim en kral galatasaraylı futbolculardan biri olarak anacağım ve anlatacağım biri olacaktır.
  • en son yine "lazım olmaz yeaa" diyerek milan baros'u, ondan önce de shabani nonda'yı ve harry kewell'ı harcamıştık. adam almak neyse de, adam göndermek-gönderememek üzerine ciddi bir sorunumuz var bence.

bu sene düşüşte gibi gözüken formu, kesinlikle sürekli oynayamamısından kaynaklanan bu "adam"ı harcamayın lan ne olur..
  • işine saygısı olan adamdan hiçbir zaman zarar geldiği görülmemiştir. o kariyer burda bitecek, sonra da teknik ekipte yerini alacak inşallah.
    harry kewell'dan boşalan sevimli yıldız kontenjanı bu adama kalmıştır. candır
  • benim için geçen sene kazandığımız şampiyonluğun kritik adamıdır.şöyle diyeyim, geçen sene ki şampiyonlukta kimin emeği varsa şu anda gelen iki yıldızdan öndedir benim için.elmander geçen sene takımın karakterini gösteren en önemli figürdü, gitmesin kalsın burada.iki transfer geldi diye, gitsin yeaaa demenin alemi yok.
  • bir fenerbahçeli olarak çok sevdiğim ve saygı duyduğum adamdır. futbol böyle adamlarla güzel. keşke hep böyle samimi, böyle fedakar, böyle hilesiz hurdasız adamlar rakibimiz olsa.
  • şu an için gonderilmemesi gereken tek forvet
  • geçen sene 3-2 galip geldiğimiz beşiktaş karşılaşmasında, attığı golden sonra statta isminin anons edilmesi esnasında yüzündekişu tebessüm hala aklımızda. böylesine içten, böylesine bağlılık duygusu içeren bir gülümseme çok nadir görülür.

bu adam galatasaray'lı duruşunu en iyi gösteren futbolculardan. güçlü ve çevik. 90 dakika boyunca elinden geleni yapıyor. ha drogba'nın gelmesi ilk 11 şansını biraz sıkıntıya sokabilir. buna sözüm yok. kesinlikle takımda kalmalı. çünkü, bu takımda ona her zaman yer var!
  • gitmeyecek futbolcu.

medya baktı burak'ı gönderemiyor veya burak'ın konsantrasyonunu bozamıyor, dur bakalım bir de buna el atalım demiştir. he canım he demek gerekir.
  • bu adamı satmasınlar da kimi satarlarsa satsınlar. muslera, selçuk, bunlara bile razıyım. semih ve elmander'i satmayın ama.
  • yüreğin ta kendisidir.

bu takıma dünyanın en iyi 3 forvetini getirsende taraftar onun gitmesini bırak kenarda oturmasına bile razı olmayacaktır.
    koşuyor,savaşıyor,pres desen kralı'nı yapıyor.geçen sene attığı gollerde ortada.
    birde şu ellerini yana açıp koşarak yaşadığı gol sevinci var ya.neyse
hesabın var mı? giriş yap