• kendini doktor olarak tanıtan birine, sizi gördüğüm çok iyi oldu benim de birkaç şikayetim vardı, dedikten sonra;

_ ne zaman yemek yesem 3-4 saat iştahım kesiliyor,
    ve
    _ her gece bilincim kapanıp her sabah geri açılıyor.

diyerek güldüren çizgifilm karakteri.
  • bunun türkçe seslendirilmişi hem dublaj, hem çeviri bakımından orijinalini donunda sallar.
  • an itibari ile uyumadan önce izlemelik dizi listeme adını yazdığım.

--- spoiler ---

kazanana 20.000$ ödüllü golf yarışması ilanını gören johnny;

_ ovv dostum bu nerden baksan 20.000$ eder.

--- spoiler ---
  • johnny nihayet bir hatundan randevu koparır. kadın şu gün şu saatte buluşalım der. johnny randevu günü yola çıkar ama yolda biraz oyalanır. buluşma yerine gelir, saatine bakar ve bombayı patlatır:

- oou olamaz. 21 saat gecikmişim.
  • johnny, karl ve babalık bi adaya düşerler. çok geçmeden yerli bi kabile onları karşılar.

karşılarında savaş dansı yapan kabileyi gören johnny dehşetler içinde haykırır: aaaaaaaaaaa!!! modern dans topluluğu!
    babalık: hayır johnny, sadece saldırgan yerli bi kabile...

lan süper ya...
  • gerçekçi olmayan eğlenceli çizgi film... öyle kaslı, sarışın, karizma ve de çok tatlı bir adam gelecek, bana iltifat edecek ve ben adamı tokatlayacağım ha... amerikalı kadınların erkekten anlamadığını bana göstermiştir. amerika'nın her sokağında johnny gibi dört beş tane bulunuyor ya da ben bilmiyorum. bir ineği iki saç toniğine değişebilen adamdır ayrıca. her şeye atlar ama iyi niyetlidir. zamanın durduğunu sandığı bölüm çok güzeldi. ayrıca cartoon network'teki reklamları da "kavga etmez sever beni romeo..." adlı şarkıyla yayınlanmaktadır. ben bu şarkıyı sevmezdim ama o reklamları izleyince, bu şarkının bu reklam için yaratıldığı sonucuna vardım.
  • bir bağyan kişisine numarasını yazıp verecekken bir süre dü$ünüp kağıda bir $eyler karalaması akabinde yok yok yanlı$ oldu diyip silip yeniden yazması...
    evet $imdi oldu diyerek verdiği kağıtta sadece "6" yazmasıyla sabaha renk katmı$ karakterdir.
    ayrıca bu çizgi filmdeki küçük kız da çok $ekerdir.
  • penguene "aptal davuk" diyerek beni yarmış, anne kuzusu şahsiyet.
  • türkçe dublajı orijinalinden çok daha iyi olan çizgi film
    *, *
  • --- spoiler ---

sarışın bir fıstık yemek yemekte olan johnny'nin yanına gelir.

- ne yiyiyorsun yakışıklı?

- acılı kurufasulye!.. ama sen sevmezsin, çünkü üzerine motor yağı koydum!..

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap