• geldigi an raul meireles - holmen gidebilir.. hatta selcuk'u geri cagirip tekrar gonderebiliriz. buna deger.
  • aynı gençliğimin kısa boylu hali ak.

o değil de şu adama 15 verselerdi de, de souza'ya 8 vermeselerdi keşke.
  • uzulerek soyluyorum ki kendisinin transferi rvp ve nani transferlerinden daha zordur.

adam hem 23 yasinda, hem superstar olma isigi var, hem takiminin kilit oyuncu..

bilemiyorum altan bilemiyorum.. cok zor.
  • sizi bilmem ama videonun altına "welcome to fenerbahçe" yi koydum. gelecek olan adam vitor hocanın porto, olympiakos tercihindeki gibi, oyunu açan, hızlı basan, kısa boylu orta saha olucak ve yollar clasie ye çıkıyor. feyenoordan ayrılmak istediğini de söyledi. josef e 8 vericeğinize bu adama 18 verseniz. 40-50 e barcelona alırdı sonra zaten.

elleriniz dert görmesin, şimdiden yazmaya başlayalım.rvp bitti, nani bitti, azimle ve bıyıkla bu da biter.
  • kendisinden haberdar değildim ancak burda paylaşılan bir video'da gördüm.. ve evet ikna oldum..

şimdi josef de souza için harcanan paraya yazık değil mi?
  • millet ramires diye çoşuyor ama ben bu adam gelsin diye dua ediyorum. bu çocuğu aldın aldın 2 seneye bonservisi 30 milyon olur söyleyeyim.

tanım: genç yetenek.
  • fenerbahçe'nin bahsedilen orta saha hedefidir. gelirse idolu ile oynama fırsatı yakalayacaktır.
  • ara pas üstadı, koşu yollarına atılan topların has adamı. göt kadar boyundan beklenmedik derecede sert, takipçi, topsuz oyunda zeki, hırslı, pek çok kısa oyuncu gibi son derece dengeli. potansiyeli büyük bunun. sanmam ki türkiye'yi tercih etsin genç yaşında. ha, peşinde 4 büyük ligden takım yoksa da bütün avrupa kafayı yemiş demektir.
  • (bkz: defansif alex)
  • kapa açıklandığı gün formasını alacağım adamdır. hadi be bıyıklı son şakanı yap.
hesabın var mı? giriş yap