• justin bebesinin eline sağlık. kendini fan olarak adlandıran tek hücrelilere az bile.
  • yumruk yediği için mutlu olmuş resmen. eline sağlık biber reyiz.
  • yumruk yiyen hayranı 3 gün yüzünü yıkamadan dolaştıracak hareket. #sweetheart, #jb <3, #lovelypunch gibi ponçik paylaşımlar yapmaktan da geri durmaz muhtemelen. hatta yakında belieber cemaati arasında bir highpunch akımı bile başlayabilir.
  • fotomach: "hayranı acı bieber'i tattı"
  • justin bieber'ın giderek bizim saflarımıza katıldığını gösteren yumruk..

"sikerim sizin gibi hayranları amına koduğum bebesi" diyerek çakmış yumruğu..
    bir sonraki evre olarak justin bieber'ın kendine küfür etmesini bekliyorum..

herifin öyle hayranları var ki, insanı kendinden tiksindirir yeminle..
    sanırım çoğumuzun justin bieber'a olan gıcıklığı da kendisinden değil hayranlarından kaynaklı..
  • bieber veledini hiç sevmesem de kırk yılın başı takdir ettiğim bir hareket yapmış. o bile anlamış kendisinin hayranı olunmasının malca bir hareket olduğunu ve kendince cezalandırmış asasdfdgfd.
  • bir gün önce barcelona antremanında thiago'dan topa vurmayı güzel kapmış.
  • personal space davasından bir haberi olmayan dallamanın yediği yumruk.
  • bunun hayranı olan tipleri bende yumruklamak istiyorum.
    o yüzden haklı bir davranıştır.
    adam resmen sen nasıl böyle boktan bir veletin hayranı olursun diye çocuğu yumruklamış.
    adam kendi kendine ayar vermiş amk!
  • kendi zaten yakışıklı olan biri neden başka bi erkeğe böylesine hayran olur anlamak mümkün değil. şarkıları desen çok bi şeye benzemiyor. hadi kızlar tipine vurulup justiaaann diye bağırıp duruyor. sana noluyo evladım arabanın peşinden koşup duruyosun. bi daha yapmaz böyle şeyler. erken yaşta öğrendiği iyi olmuş.
hesabın var mı? giriş yap