• kendim olmasam bu adam olmak isterdim su hayatta. eminim o da ayni hisleri paylasiyordur. *
  • bu ay bir oğlu oldu. artık her üyesi ayrı yerlerinden öpülesi üç kişilik bir ailesi var.

(bkz: silas randall timberlake)
  • geçtiğimiz günlerde instagram hesabında çocuğu ile fotoğrafını paylaştığı an içimin cız ettiği sanatçıdır. o çocuk jessica'dan değil, britney'den olmalıydı justin. içimde ukte kaldıysa bu kesinlikle justin & britney ikilisine yönelik bir uktedir. ne bok yediler bilmiyorum ama resmen yaşanması gereken bir ilişki yaşanamadan bitti. allahsızlar.
  • yaşayan efsanedir. michael jackson'ın yerini dolduran bir isimdir (müzikal anlamda değil diğer anlamda). 7'den 70'e herkesin sevgilisidir. artık o bad boy imajından vazgeçmiştir,konserleri hariç.
  • şarkı söylemeyi ve dans etmeyi bir iş olarak değil de sanki akışında yapıyor, su gibi. sanırım bir yerde şöyle birşey demişti, sahnede içimden geldiğini algılatana kadar çalışıyorum. sanki doğaçlama yapıyormuş gibi içselleştirene kadar çalışmak, ciddi disiplin işi.

dans etmeden, dans etmek

çabasız gözüküyor, ama bu kadar mükemmellik?
  • en büyük şansı timbaland olan şarkıcı-oyuncudur.
  • hayallerimle oynayan şerefsiz şarkıcı bozuntusu.

kimi sevdiysem gitti onu sikti bu pezevengin evladı. lise yıllarımda britney spears'a aşıktım. hangi dergide fotoğrafı çıksa gider alıp saklar, atari salonlarında para atıp onun kliplerini izlerdim. sonra bi haber çıktı britney bakireliğini bu ibne kılıklıya verdi diye. kliplerini izlerken üzüldüm, gizli gizli ağladım. sonra atlattım.

black eyed peas diye bi gurup çıktı baktım bi tane hatun var afeti devran resmen. fergie evet. onunla yatıp onunla kalkmaya başladım bu kez. peki ne yaptı bu justin timberlake ibnesi gitti onu da sikti amk.

nefret ediyorum ediyorum senden justin. elime fırsat geçerse ben de seni sikmezsem bak.
  • you are just in timber lake
  • alpha dog'da kendisini izlemeden kimsenin hakkında "iyi oyuncu değil" dememesi gereken sanatçı. bak bu adam sanatçıdır. iki single yapıp ekmeğini yiyen adam değil. şarkısını söyler, dansını eder, performansını sergiler, oyunculuğunu gayet iyi şekilde gösterir, piyanosunu da çalar. şimdi yazınca fark etttim. bunun yapmadığı hiçbir şey kalmamış. bir de yakışıklı bu, sempatik falan. tam yaşına baktım 34 müş daha. çüş. neyse ya bu adamı daha fazla övmek istemiyorum. bu ne olum?
hesabın var mı? giriş yap