• her iki tarafi da ilgilendirecek,imrendirecek,agizinin suyunu akitacak domuz olasi gelecek bircok kisinin.
    (bkz: bir domuzun orgazm suresi)
  • kadın orgazm taklidi yapabilir ama erkeğin işi biraz zor
  • erkekler olmamış, kadınlar olmuş, numarası yapar.
  • aynı bedende bir klitoris bir de penise sahip olmayan kimsenin tam olarak bilemeyeceğidir *.

edit: ben de farketmiştim ama elimden neden bir anda klitoris kaçtığı anlaşılır diye bir türlü düzeltemiyordum. bir uzmandan uyarı geldi, kadında orgazm sadece klitoriste meydana gelmez diye... pardon. düzeltiyorum: klitoris yerine vajina + vulva olacak. 2-1 öne geçeceğiz.
  • erkeginki haftasonu tatilidir.

goz acip kapayincaya kadar gelir, ayni hizda da gider. rutindir. bati cephesinde yeni bir sey yoktur velhasil. cok sik olur. pazartesi sendromu yasamak kacinilmazdir. bitisiyle birlikte bir bosluk, bir adam sendecilik...

kadininki yillik izindir.

etkisi butun bir yila nufuz eder. oncesinde agir bir yukselis, sonrasinda gene agir bir normale donus trendi vardir. derin izler birakir. tekmesi pek olur; yavas attir zira.
  • biri için boşalmayla aynı şey olduğu sanılır, diğeri içinse boşalmanın mümkün olmadığı..
  • erkekte sadece on-off tuşu,kadında ise bunun yanında onlarca fine tuning düğmesi mevcuttur.bunun habire forwardlanan bir karikatürü de vardı..
  • "valla ikisini de tecrübe etmiş biri olarak diyebilirim ki.." diycek biri olmadıkça teknik ve subjektif ya da deneğe dayalı olarak varsayımsal şekilde açıklanabilecek fark ya da farklar bütünü gibi geliyor bana.. en azından nasıl hissedildiği, hangisinin daha süper olduğu (fantastik bi ifade oldu bu ya neyse) açısından açıklanmak isteniyorsa bu böyle gibidir aşağı yukarı..
  • yalaka bir cevap olarak iki taraf da karsilikli memnuniyet icersindeyse bu esnada {test konumuzun tutarliligi acisindan zamanlama goz onune alinmamistir} hic bi fark yoktur.
hesabın var mı? giriş yap