• istisnasız ve net bir gerçektir. hemcinsleri ile olan ilişkilerinin bir kısmı samimiyetsizdir. evet genelleme yapıyorum ve 1 tane kadın ayırmadan söylüyorum. birbirlerine genelde güzel hitaplarda bulunurlar, aynı ortamlara isteyerek veya istemeyerek girerler ve ortamdan o sevilmeyen kişi çıktığında arkasından konuşurlar. sevmedikleri hemcinslerini hayatlarından çıkarmayı beceremezler.
  • şu başlıklar 18-22 yaş aralığındaki kadın bireylerin erkekler için isyan başlıkları altında toplansın. ne ara büyüdün de erkeklerin kötü, güvenilmez, sadakatsiz vs. olduğunu öğrendin bismillah. daha sıçtığın bezdeki bok kurumadı amk.
  • biri “erkekler hakkında net gerçekler” diye başlık açıp, bir şeyler yazsa ya da buradaki gibi saçma genellemeler yapsa sözlük erkekleri hemen “feminazi, cinsiyetçi, ayrımcı” diye damlar. ama bu başlığa yüzlerce entry girmişler sağ olsunlar.

aynen arkadaşlar kadınlar size bakmıyor çünkü hipergami.güzel kılıf.

başlıkta kadınlara hakaret ettiğini düşünen birkaç yazarın profiline baktığınızda bir çoğunun kadınlar hakkında aptalca söylemlerde bulunduğunu ve “beta” olduklarını görebilirsiniz.
  • mesela bunu asla bilemeyecek olmanız.
  • bir kadının en sevdiği şarkıyı iyi dinleyin. çünkü orada söylemekten korktuğu her şey gizlidir.
  • ona zor gününde yaşanacağı bir omuz verirseniz, bunu ömrü boyunca unutmaz ama belli de etmez,
  • bir kadının asla beni sevmesi mümkün görünmüyor. ben de onlar arasından benim gibi düşünen sadece cinsel ihtiyacını karşılamak için birkac ay erkeklerle takılanları seçiyorum. belki doğru belki yanlış bilmiyorum.
  • ah bu türk kadınları;

mazoşizme yakın bir ruh hali içinde, zor olanı sevmeleri. iyi insan, adam gibi adam aradıklarını beyan ederler ama aslında mütevazılık kelimesinden içten içe nefret ederler. sürekli manevi özelliklerden bahsederler ama her zaman gösterişli erkekleri seçerler.
    türk kadınları aleni şekilde görebildiğinden etkilenir, olumsuz addedilen ama popülerliğe olumlu etki eden vasıflar zihninde bir güç göstergesi olarak simgelenir, ve bu hatun kişi güçlü olanı sever. erkek, ona yeri geldiğinde baston olmalı, kadının ona hayran olmasını sağlamalı.
    ukalalık erkeklerin en büyük silahıdır türk kadınlarına karşı. tek kural, bok yerine fesleğen sıçtığını iddia edecek kadar ileri gitmemek. çünkü türk kadını, ne olduğunla değil, nasıl bir profil çizdiğinle ilgilenir. seninle alakalı nasıl bir şablon ortaya koyacağı ise onun hayal gücüne hangi verileri enjekte edebildiğine bağlı. kendine güven ve şaşmaz bi kararlılık, türk kadının bağının çözülmesi için olmazsa olmazlarıdır. erkek aynada kendini nasıl görüyorsa kadını da buna inandırması muhakkak gerekli bu türk hatunlarına.
    türk kadınlarının gözlerinin içine bakıp tüm özgüveninle gülümseyebilmenin, onun o sıcak ve duygusal ruh dünyasına inebilmenin en büyük anahtarıdır bu özgüven.türk hatun kişileri çok fazla analiz etmez fakat detaycıdır. sezgilerine güvenir, senin ona bahşettiğin duygu selinin büyüsüne çabuk kapılır. tek kural aşık olmamak, çünkü türk kadınlarına aşık olmak tehlikelidir.
  • para para para
  • (bkz: #120170176)

yaa balzac. millet burada kumasıyla çarşı pazar geziyor.
hesabın var mı? giriş yap