şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #36000272)
  • evde kalma sebebim. ya da hangisi daha önemli bir türlü karar veremedim, beyin mi kadın mı? ikisi de önemli ikisi de nefes almak gibi dadlum.
  • gerizekalılık belirtisidir.
  • bir elim amda bir elim götte olmadığına göre yanlış bir önermedir.
  • saçmalıktır hiç bi kadın erkeğin kalçalarına vurulmaz. kadınlar erkeklerin zekasına bakar o yüzden güzel kadınlar genelde çirkin erkekle olurlar. çünkü hem yakışıklı hem zeki erkeğin nesli tükenmektedir. tamamen yok değildir, olanlar kapılmaktadır.
  • yanlis bir önerme. kendisine köle aramayan hiçbir kadin zeki olmayan biriyle olmak istemez.aksine zeki olmalari için seçici davranır.
  • kadın olsun, erkek olsun aptallara tahammülüm yoktur. karşısına alıp doğru düzgün bir laf edemeyeceksen ne yapacan onu? sırf sexle olmuyor bu işler..
  • kadınlar zeki erkek sevmez. eğer erkek zekiyse kadın o oyunu oynamaz, gerekirse bozar.
  • (bkz: zeki kadınların erkek sevmemesi) ?
    kafaları yedim, yeterin la. sevmesin kimse kimseyi, mutsuzluktan ölelim. hoh.

zekiliği abartmak niye bilmiyorum. güzel şey bence ama bi' salaklık değil doğrusu. aslında ikisi birbiriyle çok bağlantılı ama açıklaması zor. alkol etkisiyle yaşanan bazı aydınlanmalar gibi. mesela şaşırmak. ne güzel şeysin şaşırmak... bak yine anlatamadım.

neyse efendim salaklık eğlencelidir. insanı düşünmekten uzak tutar, rahatlatır. kedi gibi umursamaz, golden retriever gibi ebleh ve çocuk ruhlu olma yüceliğine ulaşırsa herkes dünya daha güzel bir yer olur. cut.