şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yalnız olan erkeklerin polyannacılık oynarken kendilerini kandırmak için söyledikleridir. kadınların çoğu aptal erkeklerden hoşlanmaz.
 • yalandır. kadınlar zeki erkekleri severler, tam tersi erkekler zeki kadınları sevmez asıl. zeki adınla ego tatmini yapamazsınız çünküm evet :/
 • insanın ne olduğu ve ne olduğunu zannettiği ile ilgilidir.
 • buram buram aptal erkek kokan tespit. he deyip geçiniz.
 • yalnız olan erkeklerin yalnızlık sebepleri olarak zeki olmalarının gerekçe olarak göstermeleri durumu. aslında durum tersidir. kadınlar zeki erkeklerden hoşlanır zira bir kadını bir kadın anlar. kadınlar adına nelerden hoşlandığımızı belirtmeyin yanılıyorsunuz çünkü. aptal erkeklere tahammülü olmaz bir kadının. kendi zekasından aşağısını en azından.
 • kedi uzanamadığı ciğere mundar der adlı deyişimizin doğruluğunu ortaya çıkarandır.

  (bkz: kendini zeki zanneden aptal ve yalnız erkek)
 • yanlış önerme. kandırabildiğim adamla geçen hayatın neresi zevkli?
 • favori televizyon programı survivor ünlüler gönüllüler olanların çıkıp "kadınlar olarak aptal erkeklerden hoşlanmayız!!11" diyerek karşı çıktığı bir ifade. ahahaha. bitiyorum buna. ikinci gün yüzük takmaya çalışan, sevgilisinin giyiminine karışan erkeği "seven kıskanır ,)))" mantığı ile göklere çıkaran da aynı beyin gerçi.

  ve aynı kadın erkekte adonis kası istiyor (normal kas da değil, normal kas şartmış ama bir de adonis olacakmış, ahahaha. hayallerde yaşıyor bazı ibneler. neyse). ama bir kez olsun adonis kas yapma peşinde olanların idrak kapasitelerine şöyle bir bakmıyor. doğruya doğru, benim genellikle gördüğüm, kas yapma işi ile kafayı bozmuş (spor yapmak ile kas yapmakla kafayı bozmuş olmak farklı) adamların genellikle idrak kapasitelerinin düşük olduğu yönünde. inanmayan birkaç spor salonuna gidip görsün. bir de bu kişiler genellikle, varsa yoksa kas, tavuk eti, bilmem ne derdinde. ilgilerini çeken ne bir olay var, ne bir konu, ne de herhangi bir şey. yani,hem adonis kası hem zekâ arayan kadın bence birtakım idrak kapasitesinden yoksun. bunlarla oturulunca olsa olsa 3 gün sonraki partiden konuşulur, merve'nin son sevgilisi ile arasının neden bozuk olduğundan konuşulur. daha da başka bir şeyle ilgili konuşulmaz. tam, ortalama profil. kadınların da erkekler gibi çoğunun ortalama olduğunu düşünürsek, aslında tam kadınların seveceği tip.

  ayrıca, yine gördüğüm kadarı ile -parfüm kullanayım, moda saatleri takayım, şunu şu renkle giyeyim- aaa bu renkle bu olmaz- modundaki erkekler kadınlar tarafından yoğun şekilde sevilmelerine rağmen, idrak kapasiteleri yüksek gibi görülmüyor. ne bileyim, zeki insan imajı çizmiyorlar. ama, kafası gerçekten çalışan arkadaşlarıma bakıyorum (ki sayıca gerçekten sınırlı), bu adamların derdi -şu renkte saat takayım, onu bu renkte ayakkabım tamamlasın, şu parfümü kullanmadan çıkmayayım ki kadınları etkileyeyim, merve'nin son sevgilisi ile arası neden bozuk- değil. ve kadınlar tarafından, kendilerine göre daha az zeki olan kişilere göre çok daha az rağbet görüyorlar. umurlarında mı, değil. neticesinde ortalama kadın, öğrenim gördüğü/mezun olduğu okulu, bölümü ne olursa olsun, ortalamaya vurduğumuzda müzikten demet akalın sevebilecek kadar anlayan ve acun ılıca'nın programlarını izlerken harcadığı zamana üzülmeyen tipler. böyle, kafasını gerçekten çalıştıran insanlarla da ortak nokta bulup konuşamaz elbette. şimdi, böylesi bir tipin ilgisini çekmek için, bu bahsettiğim, aklı gerçekten çalışan arkadaşlarımın bir şey yapmasına gerek yok. neticesinde, aptal kadınlar zeki erkekleri gerçekten sevmezler çünkü ortak yönleri yok. aptal erkekler de zeki kadınları sevmezler. frekanslar farklı. biri "yaa, seven kıskanır ;))", "off 2 ay sonra mezuniyet töreninde ne giysem ): ühühü", "erkek kadının sahibidir, güzelim.." mantığında, diğeri başka bir mantıkta. nasıl sevsinler..
 • zeki olmayan erkekler tarafından ortaya atılan bir avuntudur.