• türkiye mma federasyonunun düzenlediği organizasyonda rus rakibini yenerek şampiyon oldu.

geçimini kağıt toplayarak sağlayan bu genç arkadaş.. imkan diye ağlayan diğer arkadaşlara biraz motivasyon olur umarım..

kaynak: http://www.posta.com.tr/…mpiyon-oldu-haberi-1291481
  • hiçbir şeyin imkansız olmadığını, hayalin ne olursa olsun peşinden gidilmesinin, pes etmenin ve yorulmanın "istek" olduğunu gösteren isimdir kadir dalkıran.

tebrik ediyorum ve bir sürü öğrenciye bir sürü gence örnek olmasını diliyorum. inşallah benim üzerimde de tesir eder
  • helal olsun sana, aslan parçası. bir insanın isteyip de yapamayacağı şey yoktur bu hayatta, sadece önüne çıkan engel sayısı farklıdır.
  • gerçekten saygı duyulması gereken bir kardeşimiz.
  • demet akalın tarafından maddi ve manevi olarak desteklenen şampiyon. helal olsun demet akalın diyorum.

edit: link düzeltildi, lip ton'a teşekkürlerimi püskürtüyorum.
  • acb 64'teki rakibini de submission ile mağlup etti.
  • yalova'nın son zamanlarda çıkardığı tek sporcudur sanırsam.bir yalovalı olarak kendisini seviyorum. spor ve sporcuda hiçbir başarısı olmayan yalova'nın gururu olmuştur kendisi.
  • bbc ye bile konu olmuş ülkemizin bu kadar temiz milyonlara ihtiyacı olan şampiyon dövüşçü geçimini kağıt toplayarak geçiren günlük 30 lira gibi bir paraya karın tokluğuna çalışan başta kulağa saçmalık ötesi gelse de oka boka yardım verilipte nasıl bir şampiyona verilmez diye gözle görünce verilmeyince verilmiyor diyosun sponsor falan değil sosyal devlete ihtiyaç var
  • umarım, şampiyonluğundan bu yana kadir'e elini uzatmış olmasını diliyorum.
    gururumuzsun kardeşim.
hesabın var mı? giriş yap